Şanlıurfa Vakfı'ndan Meclise Çıkarma

Şanlıurfa Vakfı Yeni Yönetim Kurulu Başkanı E. Korgeneral M.Kemal Alataş, Genel Sekreter E.Daire Başkanı Mahmut Nimetoğlu, Av. V. Karani Oruç ve üye Sedat Sözer Türkiye Büyük Millet Meclisini ziyaret ettiler.

Yapılan ziyarette Şanlıurfa Milletvekilleri; Halil Özcan, M.Gülendar Açanal, Ahmet Akay, İbrahim Özyavuz A.Eşref Fakıbaba, Aziz Aydınlık, M.Ali Cevheri ve İbrahim Özşavlı ile istişarelerde bulundular.

Alataş bütçe görüşmeleri nedeniyle, Türkiye Büyük Millet Meclisi'nin yoğun gündeminde kendilerini kabul eden milletvekillerine teşekkürlerini bildirdi.

Şanlıurfa Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Alataş, yapacakları projeler hakkında bilgi verdi. İlk hedeflerinin Ankara'da Şanlıurfa kültürünü yaşatacak bir Kültür Merkezi'nin yapılmasını ve ikinci planda öğrencilerimizin barınmalarını kolaylaştıracak bir yurdun inşa edilmesini arzuladıklarını belirtti.

 

Yeni vakıf yönetiminin yapmış olduğu anlamlı ziyaretlerden dolayı memnuniyetlerini bildiren milletvekilleri de Şanlıurfa Vakfı'nın yapacakları tüm etkinlik ve projelerde vakfı yalnız bırakmayacaklarını belirttiler.

 

Milletvekillerilerimiz Vakıf yönetimine söz ile değil icraatla gündeme geleceklerinin umuduyla dolu olduklarını vurgulayarak, çalışmalarında başarılar dilediler.

- Mercek Haber, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.mercekhabergazetesi.com/haber/3431612/sanliurfa-vakfindan-meclise-cikarma