SURİYEDE REJİM Mİ KALDI?

Bilen bilmeyen, gören görmeyen herkes Suriye ve Suriye'nin toprak bütünlüğünü konuşuyor. Vallahi de billahi de mahalinde yaptığım tesbitte; Esad'ın yanı rejimin elinde Şam kalmıştır. Suriye tamamen ABD, RUSYA ve Suriye'nin kuzeyinde göçü önlemek için Türkiye'nin kontrolündeki bölgeler.

Diyorlar ki aklı çalışmayanlar, Türkiye'nin ne işi vardır Suriye'de. Ben de diyorum ki Rusya ve Amerika'nın Suriye'de ne işi vardır. PKK, DEAŞ, PYG ve diğer illegal örgütlerinin ne işi vardır Suriye'de. Vallahi de billahi de tillahi de bu örgütler Amerika ve Rusya'nın paralı paçavralarıdır.Türkiye eğer Suriye'nin kuzeyinden PKK, PYG'nın varlıklarını yok etmeseydi o malum tüneller Nur dağı ve gavur dağın altından geçirmek suretiyle Osmaniye ile Gaziantep otoban bölgesine kadar uzanacak bir hamlede dış güçlerin desteği ile Akdenizdeki illerimiz işgal edilecektir.

Onun için Türkiye'nin bölgede bulunması hem sahada hem masada STRATEJİK bir güç kazanmıştır.Bu güçü kazanabilmek için de Milli ve yerli savunma sanayimizin %80 lere varmasıdır.

Unutmayalım istikbal göklerdedir. Dünyanın 4. İHA VE SIHALARA sahip oluşumuz. İslam ve Ortadoğu coğrafyasında güçlenen Türkiyenin gücüne güç katmıştır. 


Türkiye'nin üç temel hedefine ulaşırsa işte o zaman gerçek hedefine ulaşmış olacaktır.YOKSULLUK,YOLSUZLUK VE YASAKLAR...

Murat Demirkan

Vatander Genel Başkanı

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar MURAT DEMİRKAN - Mesaj GönderYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?