SUSACAKSA KÖKTEN KOPSUN ŞU DİLİM... BAŞKA YOL YOK YA İSTİKLAL YA ÖLÜM!

 Tarihin her döneminde, uzanabildikleri bütün coğrafyanın insanlarını köleleştiren, kanını, canını, ırzını, namusunu, ruhunu, bedenini, yer altı ve yerüstü zenginliklerini gasp eden, sömüren Avrupalı, kendi menfaati-hırsıyla sömürü düzeninin neler olabileceğini o kadar iyi öğrenmişler ki, bugün kendi ülkesinde kendi çıkarları ile kendinden başkasına asla izin vermemektedir.

Dünya sahnesinde yeniden tarihin şan ve şeref sahnesindeki yerini alan Osmanlı'nın torunları, Avrupalı da kâbusa yol açıyor. Büyüyen, enerji hatlarına inen, dünyaya açılan bayrağının geçmişte dalgalandığı ülkelere giren YENİ TÜRKİYE birilerine adeta kazık sokuyor. Bu yüzden her yerden, değişik elbiseler giyerek geliyorlar. Tıpkı her zaman yaptıkları gibi aynı senaryoları hayata sokuyorlar.

Ömrünü İsrail'in kuruluşuna adayan Theodor Herz 1897'de Yahudileri Basel'de topladı. "Birinci işimiz Osmanlı Padişahını indirmek" dedi. Bu ülke içinde yeşerttikleri tüm Masonları devreye soktular. Ülkede "Allah" diyen Allah adamı Şeyhülislamları bile SATIN ALARAK MASON yaptılar. Mason ŞEYHÜLİSLAMLARLA devleti yöneten OTORİTEYE saldırdılar. Din adamlarını ayaklanmalarda en ön saflara koydular. "Padişah indirilsin" diye kendini yırtan ÂLİMLER türedi bu topraklarda.

Bilmeyenler bilsin, unutanlar hatırlasın!... Hun Türkleri, Karadeniz'in üstünden Avrupa'ya doğru yürüdüklerinde Türk korkusunun vesilesiyle kaçan ve birbirlerinin canına, malına, kanına, ırzına, namusuna yapılmayacak her türlü insanlık dışı ahlâksızlığı yapan Avrupa insanı, Türk korkusunun vesile olmasıyla, bugün ırkların ve dillerin ortaya çıkmasına neden olmuştur.

Daha açıkça söylemek gerekirse, bin yıldır Türk'ü Anadolu'dan atmak isteyen bugünün Avrupalısı, doğumunu ve varlığını Türklere borçludur. O Türk korkusuyla birbirine öyle karışmışlar ki bugünlerde ırklar ve diller doğmuştur. Aynı zamanda Hun Türklerinin ilkçağı kapamasıyla ortaçağa ayak basmışlar, Fatih Sultan Mehmet'in İstanbul'u fethiyle de ortaçağı kapatarak insanlığı, bu arada Avrupalıyı medeniyete bir adım daha yaklaştırmıştır. Yani Avrupalı, kanını, dilini ve bugün sahibi olduğu iddia edilen medeniyeti Türklere borçludur.

Türk milletine ve İslam dinine, haçlı zihniyetinin intikam hırsı ile oluşturulan Basel'deki Yahudi Konferansı'nda alınan kararlar içinde ikinci sıraya yerleşen maddede "Osmanlı Devleti yıkılacak" yazıyordu. Ve İslam din 100 sene içinde bu ülkeden kalkacaktı. Buna yemin ettiler. İNDİRECEKLER ardından DEVLETİ yıkacaklar ve işgal edeceklerdi. Her şey kurulacak "İSRAİL İMPARATORLUĞU" içindi. Nitekim Masonlar ve yerli işbirlikçilerle, din adamlarıyla saldırdılar. Önce Padişahı indirip yönetimi ele geçirdiler. Ardından Osmanlı'yı aynı işbirlikçilerle SAVAŞA soktular. Savaş YIKIM demekti. Ne Ordu bırakırdı ortada ne MİLLET. Nitekim 30 cephede korkunç bir savaşın içine sürüklediler bizi.

1. Dünya Savaşı'na yerli MASONLARIN çığırtkanlıklarıyla sokulduk. Bizi bölecekler, Güneydoğu'yu kurulacak İsrail İmparatorluğu'na bağlayacaklardı. Fransızlar, Kahramanmaraş'ı kendileri için işgal etmedi. Fransız Masonlar tarafından vaat edilmiş topraklara eklenmek için işgal ettirildi. Basel’deki Yahudi Konferansı kararları aynen tatbik edilmişti. 100 yıl sonra savaşı durduran, Kürtlerle kucaklaşan ve büyüyen bir TÜRKİYE çıktı karşılarına. Adamlar şaşkın ördeğe döndü. Tekrar BASEL KARARLARI için düğmeye bastılar.

Paris'teki katliamı yapanların da Müslüman ve İslam ile alakası hiç yok. Bu katliamı yapan MOSSAD'ın, Yahudi'nin ta kendisidir. Yahudiler bir taşla iki kuş vurdu. Hem Fransa'dan intikamını aldı ayağını denk al demek istedi hem de Müslümanların terörist bir millet olduğu imajını verdi ve Türkiye’nin dünyadaki imajını sarsmak istedi. Kurgulanan karanlık senaryolara karşın Bünyesi her çeşit dış tesirlere dayanıklı olan Türk Milletinin bir emperyalizm- Siyonizm odaklı her türlü faaliyetine Çanakkale’de, Kurtuluş savaşında olduğu gibi karşı direnişi devam etmektedir.

Bu gün, yeni bir çağın başlangıcında dünya sisteminin güç merkezlerinin bütün yer küreyi şekillendirmeye çalıştıkları bir süreçten geçilmektedir. Uzun yılardır Emperyalistlerin oyunlarıyla karşı karşıya kaldığımız sorun.. Ülkemizin bölünüp parçalanması için hortlatılan her türlü karanlık odakların himayesinde ki, terör örgütü ve yandaşları ile faiz lobilerinin ”mayın eşekleri”, Batı’nın baskı ve dayatmalarıyla Musul ve Kerkük’te başlayan, oradan Kıbrıs’a uzayan, Ege’yi ve bütün Anadolu’yu tehdit eden çevirme ve ele geçirme stratejisine karşı, milletçe kenetleşerek el ele gönül’e ve güç birliğiyle durmak mecburiyetindeyiz.

Manzara açıkça göstermektedir ki, yolumuz uzun, işimiz çetindir. Bu yolda yılmadan ve usanmadan mücadele etmek, hepimizin boynunun borcudur. Fitne ve fesada meydan vermeden birlik ve beraberlik içinde Ay yıldızlı bayrağımızı hak ettiği yerde her zaman dalgalandırmak bu aziz vatan’a sahip çıkmanın asgari şartıdır. Ve de… Bu kutsal topraklarda yaşayanların da asli görevidir…

Türk milletini çözüp, dağıtmak, Türk devletini yıkmak sevdasında olanlara hak ettikleri dersi verecek. Böylece Haçlının bin yıllık hayali sükûta uğrayacaktır. Bu toprağa küfrederek basan var. Hain desen, işbirlikçi-payanda desen o da var. Çakal gibi bir kemikle susan var. Susacaksa kökten kopsun şu dilim. Başka yol yok ya istiklal ya ölüm. Ne mutlu,Türk milletinin yükselişi ve büyüyüşü ülküsüne gönül veren, birlik ve beraberlikle kardeşliğin bayraktarlığını yapan kadirşinas halkımıza...

Ne mutlu, sinesinden şehitlik seferberliğine gönül vermiş, inançlı ve güçlü vatanperverler evlatlar çıkaran Allah’ın övdüğü Büyük Türk Milletine. .. Milletimiz; dünya var oldukça’ ’Yolu uzun, işi çetin’’ olsa da tüm engelleri aşarak emin adımlarla ufka doğru yürüyecektir.

Saygılarımla

Hasan ALPARSLAN

Araştırmacı, Gazeteci- Yazar

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Hasan ALPARSLAN - Mesaj GönderYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Mercek Haber editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Mercek Haber değil haberi geçen ajanstır.İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?