DÜNYA SEYYID VE ŞERİFLERi TOPLULUĞU BAŞKANLIĞI

DÜNYA SEYYID VE ŞERİFLERi BIRLIGI BAŞKANLIĞI YETKI BELGELERINI VERMEYE DEVAM EDIYOR...
Her güzel işin bir başlangıcı ve duası vardır. Bizler yola çıkarken sizlerin duası ve haklı mücadelenizin temsilcileri olmak için çıktık. Bu vesile ile sizleri selamların en güzeli ve en değerlisi olan Allah’ın selamı ile selamlıyorum. “Esselamu Aleykum ve Rahmetullahi ve Berekatüh”. Allahın selamı rahmet ve bereketi, üzerinize olsun.

Göreve geldiğimiz günden bu yana mücadelemizi birçok başarı ile taçlandırmayı hedef edindik.DÜNYADAKİ TÜM SEYYİD VE SERİFLERİ BİRARAYA GETİRMEK Gibi Hizmet meşalesini daha yükseklere taşımak ve güveninizi boşa çıkarmamak için sizden aldığımız kuvvetle ve büyük bir azimle çalışmaya devam ediyoruz.Su Anda Yaklasik 32 Il ve 5 bolge baskanligi,5 yurtdisi bölgesel Başkanlık verdik.Yetki belgeleri vermeye devam edecegiz insaAllah..

“Hakâiku’l-Baklî” de buyuruldu:
Allâh subhânehû ve Teâlâ hazretleri, (bu âyet-i kerimeyle) beyan etti:
Kim, taat ve ibâdetlerin mertebelerinden düşerse; o kişi derecelere ulaşamaz.
Kim, başlangıçta murâkabelerden mahrum olursa; o kişi nihâyette (sonuçta) müşâhedelere ve muâyenelerde (hakkı görmekten) mahcûp (perdeli ve yoksun) kalır.
Sahte şeyhler, (yalan yere) evliyâlık iddia edenler, manevî makam ve mevkî (kerâmet sahibi ve Allâha yakınlıkları) olduğunu iddia edenler ise can çekişme anında; zamanlarının gafletle geçmiş olmasına çok pişman olacaklardır.
Taat ve ibâdetlerden yoksun ve gafletle geçen ömürleri için; (keşke) boş iddialarla (sahte şeyhlikle) meşgûliyet, hakka muhâlet ve muhal (kendileri için mümkün olmayan evliyâlık makamını) iddia etmemiş olmayı çok temenni ederler…
(Ey sahte şeyhler) ve kuru (evliyâlık ve manevî makamları) iddia eden kişi, (sen kendini çok iyi biliyorsun) hemen Mevlâ Teâlâ hazretlerinin taat ve ibadetine dön!
Şeyhlik ve evliyâlık iddialarından vazgeç. Haller hakkında rastgele söz kullanmaktan (hakikatte ermiş bir kişi olmadığın halde, ermiş havasını vermekten) sakın.
Gerçekte bu büyük bir fitnedir. Müridlerden büyük bir taife bu konuda helak oldular.
Kişi muamelelerini düzeltme yolunda yol alırsa; mutlaka onun bu hali kendisini Rabbine yaklaşma ve emniyet makamına götürür.
Bir kişi bu (kendisini hakka götüren) yolu terk ederse; mutlaka o kişi boşta kalır. Bozulur.
Ve büyük korkuya düşer. temennilerin kendisine menfaat vermediği günlerde de temenni eder…DUA EDER DUA BEKLERİM.SELAM VE SAYGILARIMLA.
Mustafa ÇİÇEKLİ DÜNYA SEYYID VE ŞERIFLERI TOPLULUĞU BAŞKANLIĞI

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mustafa Çiçekli - Mesaj GönderYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (530) 912 22 78
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?