ZAFER MİLLETİNDİR…

Ya TAMAM, Ya DEVAM

Bir kaç gün sonra ülkemizin kaderini oylayacak ya DEVAM ya TAMAM diyeceğiz. Umarım aklı selim galip gelir ve güçlü liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın ERDOĞAN önderliğinde durmadan, yorulmadan ilerlediğimiz bu yolda, vites arttırarak hedefe giden yolu kısaltacak şekilde DEVAM kararını vermiş oluruz. RABB’İM bu yolda emek verenlerden razı olsun.

Vatandaşın Asıl Görevi hakkaniyettir

Bana göre Cumhuriyet tarihinin en onurlu ve verimli sürecini bizlere yaşatmış olan AK PARTİ ve Liderimiz, Cumhurbaşkanımız Sayın ERDOĞAN'a madden ve manen her türlü desteği vermek, ne pahasına olursa olsun yanında olmak, her feraset ve vicdan sahibi bu ülke vatandaşının asli görevidir. Dünyadaki samimi Müslüman kardeşlerimizin kendilerine olan teveccühüne bizatihi defalarca şahit olmuş ve bundan onur ve gurur duymuş birisi olarak, ben de her zaman bu kutlu davanın neferi olacağımı ifade etmek isterim. Yapılan sayısız hizmetleri, atılan demokratik adımları, ülkeye katılan değerleri burada saymayacağım. Bunları herkes biliyor ve her platform da siyasiler dile getiriyor zaten. Kadim şehir, güzide insanlar topluluğu ŞANLIURFA'nın bir ferdi olmaktan gurur duyuyorum.

Her şeçimde olduğu gibi Şanlıurfalı ES geçilmiş

Her seçimde rekor oy oranıyla bu hizmette katkısını, inancını ve desteğini ortaya koymuş olan ŞANLIURFA'm ne yazık ki bu seçimde de ES GEÇILMİŞ, hatta YOK SAYILMIŞ'tır. İstanbul, Ankara ve İzmir gibi 3 önemli şehrimizde bir tane dahi adayımıza yer verilmemiştir. Bunun derin üzüntüsü içerisindeyiz.

Partile bu durumdan vazife çıkarmasın

Derhal belirteyim ki hiç bir parti sakın bu durumdan vazife çıkarmasın. Benim asil, sağlam inanca sahip değerli hemşehrilerim 24 Haziran’da üzüntülerini bir tarafa bırakarak, büyük resmi görerek, ferasetle, Ak Parti’ye ve kıymetli Cumhurbaşkanımız Sayın RECEP TAYYİP ERDOĞAN'a oylarını vererek bu büyük davanın yanında yer alacaktır. Bu süreçte GÖNÜL ALMA adına üst perdeden bir adım atılmasını yararlı ve gerekli görüyorum. Bu hem etik, hem de insani olarak yarar sağlayacaktır. Bunları belirtmekteki gayemiz, geçmişte yaşanmış ve bir daha olmasını asla arzu etmediğimiz tepki oylarıyla LİDERİMİZE, PARTİYE VE ÜLKEMİZE zarar verilmesine müsaade etmemek ve aynı zamanda erdemli olduğumuzu da göstermek adına yararlı ve gerekli görüyorum.

Asrın Seçimi

Asrın seçimi diye adlandırdığımız bu seçimde RABB’İM CUMHURBAŞKANIMIZ (Yeni dönemde BAŞKANIMIZ) ve CUMHUR İTTİFAKINA zaferler ihsan eylesin İNŞALLAH.

Bizler bu beklentimizin takipçisi olacağımızı da belirterek bu noktada mücadelemizi arttırarak devam ettireceğimizi ifade eder, selam ve saygılar sunarım.

Maksat karınca misali safımız belli olsun. 24 Haziran’da zafer Milletin olacaktır inşaAllah.

# YAZARIN DİĞER YAZILARI

Yazar Mehmet Derviş Canbekli - Mesaj GönderYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket SİZCE SEÇİME ŞAİBE KARIŞTI MI?