URSİAD Bahçivan’la devam ediyor

URSİAD Şanlıurfa Sanayici ve İş Adamları Derneği olağanüstü kongre yaparak yeni yönetimini belirledi.

URSİAD Şanlıurfa Sanayici ve İş Adamları Derneği olağanüstü kongre yaparak yeni yönetimini belirledi.

Başkan Ömer Faruk Bahçıvan' ın güven tazelediği genel kurul, Avcılar'daki Genel Merkez binasında yapıldı.

Olağanüstü genel kurula URSİAD üyeleri büyük bir çoğunlukla katılım sağladı.

Kongrede URSİAD'a katılım yapan yeni üyelerde tanıtılırken, tüzük değişikliğine gidilerek Şanlıurfa'lı Sanayici ve İş Adamları Derneği ismi, yeni adınının Şanlıurfa Sanayici ve İş İnsanları Derneği olması teklifi ile üyeler tarafından kabul edilerek onaylandı.

Kongrede divan başkanlığına Müteahhit İş İnsanı Ahmet AL, divan başkan yardımcılığına Şanlıurfa Dayanışma Derneği Başkanı Av. Şıh Müslüm Kayacan, divan katıp üyeliğine boya sektöründe iş insanı Şahin Kırmızı seçildi.

Başkan Ömer Faruk Bahçıvan, genel kurul konuşmasında üyelere güzel mesajlar verirken, ve eski yönetim kuruluna da teşekkür etti.

Başkan Bahçivan, Türkiye'nin göz bebeği kadim şehir Şanlıurfalı olmaktan gurur duyduklarını ve derneği çok iyi yerlere taşımayı hedeflediklerini dile getirdi.Ayrıca  Türkiye'nin her yöresinden İş insanlarını da bu camiada görmek istediklerini belirtti.

Seçime tek liste ile gidilen kongrede URSİAD yönetim kurulu yeniden revize edilerek, genel kurula tanıtıldı.

Üyelerin dilek ve temennilerinden sonra genel kurulda üyelere Şanlıurfa yöresel yemeği lahmacun ve ayran ikram edilerek kongre tamamlandı.

Haber: Ahmet ÜNER

16 Şubat 2020 - GündemYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi


Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?