Generali Sigorta çalışanları AÇEV için koştu

Generali Sigorta'nın koşu takımı, 41’inci kez gerçekleştirilen İstanbul Maratonu’nda yerini alarak, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için koştu.

Dünyada kıtalararası koşulan ilk yarış olan, Türkiye’nin en geniş katılımlı kitlesel etkinliği İstanbul Maratonu, 41’inci kez gerçekleştirildi. 150 yılı aşkın köklü geçmişiyle Türkiye’nin ilk sigorta şirketi olma unvanına sahip Generali Sigorta'nın 40 çalışanından oluşan koşu takımı, pazar günü düzenlenen maratonda yerini alarak, Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için koştu. Generali Sigorta koşucuları, eğitim programları ve saha çalışmalarının yanı sıra toplumsal farkındalığı artırmak, bilinç ve destek oluşturmak üzere çalışmalar yürüten AÇEV adına koşarak vakfın projelerine destek sundu.

Generali Sigorta çalışanlarının büyük katılım gösterdiği maratonun ardından bilgi sunan Generali Sigorta Direkt Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Kerem Ölmez: "Generali Sigorta koşu takımı, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da maratondaki yerini aldı. Bu kez, sağlıklı, mutlu ve başarılı çocuklar için erken çocukluk ve yetişkin eğitimleri geliştiren ve sahada uygulayan Anne Çocuk Eğitim Vakfı (AÇEV) için koştuk. AÇEV, imkanları kısıtlı, dezavantajlı konumdaki çocuklar ve ailelerine eğitim yoluyla destek veriyor. Bizler de maratonda yerimizi alarak yanlarında olduğumuzu göstermek istedik" dedi.

05 Kasım 2019 - SporYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi


Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?