VATANDER’DEN BARIŞ PINARI HAREKATI’NA TAM DESTEK

Fırat'ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı sürüyor...Türkiye’nin her yerinden gönüllü asker olmak için çağrılarda bulunan vatandaşların sayısı gün geçtikçe çoğalmaya devam ediyor.

Haber albümü için resme tıklayın

Fırat'ın doğusunda başlatılan Barış Pınarı Harekatı sürüyor...Türkiye’nin heryerinden gönüllü asker olmak için çağrılarda bulunan vatandaşların sayısı gün geçtikçe çoğalmaya devam ediyor.Birçok sivil toplum kuruluşları ve derneklerin birlik mesajı verdikleri Barış Pınarı Harekatı’nı destekleyenlerden biri de VATANDER gönüllüleri oldu.

VATANDER Kurucu Genel Başkanı Murat Demirkan açıklamasında ‘’Devletin bölünmez bütünlüğünü, vatan, bayrak ve ezan sevgisini anlatmak, yaşamak ve yaşatmak adına son nefesimize kadar mücadele edeceğiz. Bizler, koltuk ve makamlar için değil, vatan ve millet çıkarları uğruna mücadele eden gönüllü neferleriz. Bu vatan toprakları öyle kolay alınmadı, kolay bölünemez. Hiçbir şeyden korkmadan kanımızın son damlasına kadar mücadele edeceğimiz bu vatan ve bayrak uğruna, devletimizin her daim yanındayız. Ülkemizi bölmek ve parçalamak için uğraşan islam düşmanlarına karşı her zaman birlik olacağız çünkü çok uzun ve meşakkatli bir yol bizleri bekliyor. Bu millet vatanın her karış toprağında büyümeye Allah’ın izniyle devam edecek.

Bu davanın yükü ağırdır, yolları dikenlidir, menfaat ve çıkar peşinde koşanlara, nefsine yenik düşenlere, HAK’tan yana olmayanlara bu davada yer yoktur.Bizler devletimizin ve başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın her zaman destekçileri ve askerleriyiz.Bu vatan için ne yapmamız gerekiyorsa sonuna kadar varız. VATANDER olarak gönlünde vatan sevgisi olan, vatan uğruna mücadele eden, Türk Vatan, Türk Bayrak, Türk Millet, Türk Devlet ilkesini benimseyen, birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde olan bütün dava arkadaşlarımızı ve gönlünde vatan aşkı ile yanan herkesi aramıza bekleriz.Rabbim ülkemizin, milletimizin ve askerlerimizin yar ve yardımcısı olsun’’ Dedi.

12 Ekim 2019 - GündemYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi


Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?