AK PARTİ TUZLA TEŞKİLATI, KOORDİNASYON TOPLANTISINDA BİRARAYA GELDİ

Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde teşkilat mensuplarının bir araya geldiği koordinasyon ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Büyütmek için resme tıklayın

Ak Parti Tuzla İlçe Başkanlığı’nın ev sahipliğinde teşkilat mensuplarının bir araya geldiği koordinasyon ve istişare toplantısı gerçekleştirildi.

Tuzla Nikah Sarayı’nda gerçekleşen ve Geniş Katılımın olduğu toplantıya ; AK Parti İstanbul Yöneticisi Tuzla Sorumlusu Mehmet Fatih Serdar, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Ak Parti Tuzla İlçe Başkanı Suat Durak, Ak Parti İlçe Kadın Kolları Başkanı Nurhan Erdem ve Tuzla Belediye Başkan Yardımcısı Tülay Kalav, Ak Parti Tuzla Gençlik Kolları Başkanı Hakan Yıldızcı, Tuzla Belediye Başkan Yardımcıları ve Meclis Üyeleri, teşkilat mensupları ve mahalle başkanları katıldı.

Toplantıda ilk sözü alan Ak parti İlçe Başkanı Suat Durak ; ‘’ Değerli dava arkadaşlarım, sizlerle birlikte uzun ve meşakkatli yollar kat ettiğimiz bu davada, yeni zaferlere imza atmak üzere 15 Nisan 2018’de yapılan olağan kongrede İlçe Başkanı olarak seçildim. Partimiz kurulduğu günden bugüne kadar, emeği geçmiş tüm teşkilat mensuplarımız, üyelerimiz ve halkımız ile birlikte çok önemli süreçleri hep birlikte yoğun ve başarılı bir şekilde atlattık. Ak Parti gücünü milletinden alan bir iktidar partisidir. İnanarak davamıza sahip çıkmaya devam edeceğiz.

 Daha çok çalışacağız, daha inançlı olacağız, kazandıklarımızla övünmek yerine daha fazlasını yapacak ve daha fazla insan kazanmak için birlik olacağız. Partimiz bugün Tuzla’da gençlik kollarıyla, kadın kollarıyla hep birlikte yoğun çalışmalar sarf ediyor. Gönüllere girmek öyle kolay olmaz, çok çalışmak lazım, insanların güveninin hakkını vermek lazım. Bizler bu dava için gecesini gündüze katarak çalışan dava insanlarıyız. Bu kutlu yolda benimle beraber yürüyen tüm arkadaşlarıma, dostlarıma yürekten teşekkür ediyor, selamlarımı sunuyorum.’’ Dedi.

Konuşmaya başlamak için kürsüye geçen Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı ; ‘’Hizmet etmeden hiçbir şey olmuyor, üstüne bir şey konmadan da hizmet oluşturulmuyor. Ama sadece hizmetle de asla olmuyor. Bunun en güzel örneğini son seçimde gördük. Bugün sorsalar bu ülke için neler yapıldı diye, çok rahat bir şekilde bu ülke için ne projeler yapıldığını saymaya bile gerek duymuyorum, ben biliyorum ve herkes de biliyor. Benim bilmediklerim ise bildiklerimden daha fazla. Bu kadar çok hizmetle buraya kadar geldiysek, nereden nereye gittiğimizi sorgulamak lazım. Tek başımıza hareket etmeden yek vücut olacağız, hep birlikte hareket edeceğiz ve beşeri ilişkilerimizi en üst seviyeye çıkaracağız. Herkesin derdiyle dertlenmemiz lazım, insanların yaşadıkları zorluklara birlikte mücadele etmek lazım, birilerine yalnız olmadıklarını hissettirmemiz lazım. Hizmet çıtamızı gün geçtikte artırarak devam ettirmemiz lazım. 

Sizi seven bir halk var, fanatiklerimiz var, bizlere gönül veren oy veren birçok insan var. Öyle iki dernekte göründüm, iki açılış yaptım, iki esnafa göründüm, öyle olmaz o iş. Bu dava için ne uğraşlar veren, ne mücadeleler eden insanlarımız varken, bizler asla rahat olamayız. İnanın sorsanız belediye başkanı kim, meclis üyesi kim bilmeyen insanlar da var. Sorsan tanımaz. Hiçbir partide görevi yok ama ölümüne Ak Parti’yi savunuyor. Bu kadar güvenmiş insanlar varken bize çok büyük bir yük düşüyor, vebal düşüyor. Bize hem yerelde hem genelde bu desteği vermiş milyonlarca insanın güvenini kazanmışsak bu davaya sahip çıkmamız lazım. Bugün ben yoksam belki başkaları da yapar bu işi. Ama Allah nasip etti ve partimizde bunu tevdi gördü ve bu işe başladık. Bizim tek apoletimiz arkamızdaki halk gücü. Partimizin gücü de buradan geliyor.

 Ve kelle koltukta İsrail’in 67 savaşı anını ve sonrasının Birleşmiş Milletler değil bir yerel medyada bile paylaşma cesareti gösteremeyecek dünyada hiçbir lider paylaşamaz. Biz yaptık, işte bu yüzden kelle koltukta çalışıyoruz. Arşimet’in bir sözü vardır bana inanan on kişi olsun dünyayı yerinden oynatırım. 18 yıllık tecrübemle şunu söylüyorum birçok çalışma ortaya koyduk, yaptığımız projelere laf söyleyenler şimdi en çok kullananlar oldular. Bu hizmetleri hep birlikte yaptık ve hep birlikte  kullanıyoruz. Bütün dava arkadaşlarımıza bu yolda bizimle oldukları için teşekkür ediyor ve hepinizi selamlıyorum ‘’

Konuşma sonrasında Tuzla Belediye'sinin bugüne kadar yapmış olduğu hizmetleri ve projelerini konu alan bir sunum konuklara aktarıldı. Başkan Yazıcı Tuzla Belediyesi ve AKP Tuzla İlçe Teşkilatı'nın Tuzla halkına verdiği hizmetlerin daima genç, yaşlı, çocuk ayırt etmeden maddi ve manevi her alanda devam edeceğini belirtti.

Toplantı misafirlerin dilek ve görüşlerini belirtmesi ile sonlandırıldı. 

HABER / İSLİM KÜBRA CANBEKLİ

03 Ekim 2019 - SiyasetYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi


Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?