Başkan Erdoğan'dan AK Parti ve CHP'li başkanlara çağrı .

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine 30 şehrin Büyükşehir Belediye Başkanları bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Başkan Erdoğan'ın davet ettiği toplantıya AK Parti, CHP ve MHP'li başkanların yanı sıra kayyum olarak atanan isimler de katıldı. Başkan Erdoğan, AK Parti ve CHP'li başkanlara çağrıda bulundu. .

Büyütmek için resme tıklayın

Başkan  Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine 30 şehrin Büyükşehir Belediye Başkanları bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Başkan Erdoğan'ın davet ettiği toplantıya  AK Parti, CHP ve MHP'li başkanların yanı sıra kayyum olarak atanan isimler de katıldı. Başkan Erdoğan, AK Parti ve CHP'li başkanlara çağrıda bulundu.

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın daveti üzerine 30 şehrin Büyükşehir Belediye Başkanları bugün Cumhurbaşkanlığı Külliyesi'nde bir araya geldi. Başkan Erdoğan'ın davet ettiği toplantıya AK Parti, CHP ve MHP'li başkanların yanı sıra kayyum olarak atanan isimler de katıldı. Başkan Erdoğan AK Parti ve CHP'li başkanlara, "Birbirinizle iletişim halinde olun" çağrısında bulundu.

"CUMHURBAŞKANLIĞI BÜNYESİNDE KOMİSYON KURULACAK"

Toplantı sonrası açıklama yapan Malatya Büyükşehir Belediye Başkanı Selahattin Gürkan, "Cumhurbaşkanlığı bünyesinde belediyeler için komisyon kurulacak." dedi.

"RAHATLIKLA GÖRÜŞEBİLMELERİN SAĞLANMASI YÖNÜNDE GÖRÜŞ BELİRTİLDİ"

Kayseri Büyükşehir Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ise, "Whatsapp grubu kurulmak suretiyle büyükşehir belediye başkanlarının birbirini dışlamadan, ötekileştirmeden, dayanışma içerisinde, gerektiği zaman rahatlıkla görüşebilmelerinin sağlanması yönünde görüş belirtildi." ifadelerini kullandı.

Toplantıya katılan CHP'li başkanlar da "Salonda olumlu bir hava vardı, çok memnun olduk." ifadelerini kullandı.

https://www.ahaber.com.tr/gundem/2019/09/11/son-dakika-baskan-erdogandan-ak-parti-ve-chpli-baskanlara-cagri

11 Eylül 2019 - SiyasetYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?