"Sayın Davutoğlu sıradan bir insan değil. Çok birikimli!”

Geçmişte Erdoğan’a olan sadakatinde bahseden ve onun aleyhine ağzından tek bir söz dahi çıkmayacağı yönündeki beyanına rağmen, Erdoğan’ın karşısına ye...

Geçmişte Erdoğan’a olan sadakatinde bahseden ve onun aleyhine ağzından tek bir söz dahi çıkmayacağı yönündeki beyanına rağmen, Erdoğan’ın karşısına yeni parti kurma çalışmalarını yürüten Ahmet Davutoğlu ile hareket etme kararı alan CHP'li eski vekil İhsan Özkes, açıklamalarda bulundu. Özkes, "Sayın Davutoğlu sıradan bir insan değil. Çok birikimli." dedi.

Çağlar Cilara'nın 10. Köy programına katılan Özkes, Davutoğlu için İlginç açıklamasında bulundu.

İşte CHP’li eski vekilin o açıklaması:

"Sayın Davutoğlu, sıradan bir insan değil. Çok birikimli birisi ve dini bilgiler dahil, bu toprakları kültürünü çok iyi bilen birisi. Çok okuyan birisi. Sadece bu toprakların dilini örfünü adetini bilmekten öte batı dillerini de bilen birisi. Dünyayı biliyor. Dolu bir kişi. Ve neticede böyle bir kişi olmasa sayın Cumhurbaşkanı tutup da danışmanıyken Dışişleri Bakanı yapmazdı. Ondan sonra da Başbakan yapmazdı. Netice de demek ki bir şeyler var ki, yani dolu dolu ki ondan yararlanmak istedi."

17 Ağustos 2019 - SiyasetYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi


Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?