CANBEKLİ’NİN ‘’KANSERLE YAŞAMAK’’ ADLI KİTABI GURUR OKULLARI’NDA TANITILDI

Yıllardır akciğer kanser hastalığıyla mücadele eden Gazeteci Mehmet Derviş Canbekli’nin bu süreçte yaşadıklarını mini bir rehber olarak kaleme aldığı ‘’Kanserle Yaşamak’’ isimli kitabı kanser hastaları ve yakınları tarafından büyük ilgi görüyor.

Büyütmek için resme tıklayın

Yıllardır akciğer kanser hastalığıyla mücadele eden Gazeteci Mehmet Derviş Canbekli’nin bu  süreçte yaşadıklarını mini bir rehber olarak kaleme aldığı ‘’Kanserle Yaşamak’’ isimli kitabı kanser hastaları ve yakınları tarafından büyük ilgi görüyor.

Ev sahipliği’ni Tüm Hukukçular Birliği Başkanı Av. Mustafa Kuran’ın yaptığı Beylikdüzü'nde bulunan Gurur Sağlık Lisesi ve Anadolu Adalet Meslek Lisesi’nde, kanser hastalığının önemine dikkat çekmek amacıyla Canbekli’nin ''Kanserle Yaşamak'' adlı kitabı öğrencilere ve eğitimcilere dağıtıldı.

Kitabı inceleyerek kısa bir konuşma yapan Av. Mustafa Kuran ‘’Değerli kardeşim Mehmet Derviş Canbekli’nin rahatsızlığı süreciyle alakalı kaleme aldığı bu kitabın tüm insanlara faydalı olmasını diliyorum. Biliyorsunuzki bu hastalık artık gençlere kadar ulaşabilecek bir hal aldı. Bunun için sağlığımıza ve moral motivasyonumuza oldukça dikkat etmemiz gereken bir dönem içerisindeyiz. Bu sebeple sağlık alanında bizlere faydası olacağına inandığım bu kitabın birçok kitleye ulaşmasını istiyor ve miletimizin de bu konuda duyarlı olacağını umuyorum. Sevgili kardeşime ve bütün hastalarımıza Yüce Rabb'imden sağlık, sıhhat ve acil şifalar diliyorum.’’ Dedi.

 

 

25 Temmuz 2019 - SağlıkYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi


Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?