“Bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek yoktur”

Grup toplantısında konuşan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, " Bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek, hele hele milleti suçlamak asla ve asla yoktur....

Büyütmek için resme tıklayın

Grup toplantısında konuşan Başkan Recep Tayyip Erdoğan, " Bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek, hele hele milleti suçlamak asla ve asla yoktur. Tam tersine gerek 31 Mart'ta, gerek 23 Haziran'da milletimize kendimizi neden anlatamadığımızın muhasebesini yapacağız.” ifadelerini kullandı.

İşte Erdoğan'ın konuşmasından bazı satırbaşları;

"Pazar günü yapılan seçimin şehrimize ve ülkemize hayırlar getirmesini diliyorum. “

-“İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçilen CHP adayı Ekrem İmamoğlu'nu bir kez daha tebrik ediyorum.”

-“İstanbul halkının kararının başımızın üstünde yeri vardır.”

-“Bundan sonra çalışmalarımıza devam edeceğiz. Bizim siyaset anlayışımızda millete küsmek, hele hele milleti suçlamak asla ve asla yoktur. Tam tersine gerek 31 Mart'ta, gerek 23 Haziran'da milletimize kendimizi neden anlatamadığımızın muhasebesini yapacağız.”

-“Bu değerlendirmenin sonucuna göre de atmamız gereken adımları hayata geçireceğiz. Milletin verdiği mesajları görmezden gelme lüksüne sahip değiliz. Bu bakımdan tüm kardeşlerimin müsterih olmasını istiyorum. Milletimizin itimadına layık olmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz.”

-“17 yıldır girdimiz her mücadelede milletimizin desteğini yanımızda bulduk. “

-“Vesayet güçleri üzerimize geldiğinde çareyi milletimize sarılmakta bulduk. Mücadeleye devam gücünü hep milletimizde bulduk. Milletimizle birlikte 'ona minute' dedik. Gezi olaylarında sokakları karıştırarak birliğimize göz diktiklerinde bu oyunu bozduk. FETÖ darbe girişiminde bulunduğunda yine alçakların karşısına yine milletimizle dikildik. Ekonomide süren ancak ağustos ayında saldırı halini alan tuzakları milletimizle göğüslüyoruz. İstikrar ve güven ortamına yönelik saldırılar bugün de sürüyor, yarın da devam edecektir.”

25 Haziran 2019 - SiyasetYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

+90 (530) 912 22 78
Reklam bilgi


Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?