Kadir Geceniz Mübârek Olsun

Tüm insanlığın kadrini yücelten Kadir Gecesinin feyz ve bereketinden hepimizin nasiplenmesini, dua ve niyazlarımızın kabul olmasını, topyekûn insanlığın ve özellikle de İslâm dünyasının geçmekte olduğu zorlu süreçten bir an evvel kurtulmasını, kan ve gözyaşının bir an önce durmasını, Ramazan Bayramına sağlık, afiyet içerisinde huzur ve mutlulukla erişebilmeyi Cenab-ı Hak’tan niyaz ediyoruz.

Büyütmek için resme tıklayın

 Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennemden kurtuluş olan Ramazân-ı Şerîf ayının ilk gecesinden itibaren her gece, birer umumî af gecesi olarak gönül dünyamızı teşrif etti. Nihayetinde merhamet ve mağfiretin zirvesi olan Kadir Gecesine eriştik.

Başta okurlarımız olmak üzere İslam dünyasının Kadir Gecesini kutluyor, âlem-i İslâm’a hayırlar getirmesini niyaz ediyoruz. 

Suriye,Kudüs ve İslâm beldeleri başta olmak üzere, bütün yeryüzünde huzur ve barış ortamının tesisi için bir milât olmasını diler, umumî af gecesinin mü’minlerin kurtuluşuna vesile olmasını Cenâb-ı Hak’tan niyâz ederiz.

Bu geceyi hakkıyla ihya edenlerden olmak ümidiyle...

MERCEKHABER GAZETESİ

31 Mayıs 2019 - YaşamYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?