İmza kampanyası başlatıldı!

İstanbul Sözleşmesi ve Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projelerinin sonlandırılması için Türkiye Aile Meclisi tarafından imza kampanyası başlattı.

Büyütmek için resme tıklayın

UNICEF’in dünya genelinde milyonlarca dolar bütçe ayırarak özellikle İslam ülkelerinde uygulamaya çalıştığı Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projeleri, milli ve ahlaki değerlere önem veren sivil toplum kuruluşları tarafından tepkiyle karşılanıyor ve protesto ediliyor. “Aileyi yok etme”“Cinsi sapkınlıkları meşrulaştırma” amacına hizmet eden Batı kaynaklı ifsat projelerine karşı, Türkiye Aile Meclisi imza kampanyası başlattı.

Aileyi yıkan yasalar kaldırılsın imza kampanyası

15-21 Mayıs Aile Haftası nedeniyle başlatılan “Aileyi yıkan yasalar kaldırılsın” imza kampanyası yüzlerce STK’nın katılımıyla başlatıldı. Change.org adresinde online olarak başlatılan imza kampanyası için verilen mesajda, “İnsanlığın son kalesi aileyi diriltmek hepimizin vazifesi” denildi. İstanbul Sözleşmesi’nden alınan cesaretle her gün bir kurumu kullanarak Toplumsal Cinsiyet Eşitliği projesi uygulamaya konulurken, televizyon dizileri aracılığıyla da cinsi sapkınlık meşrulaştırılmaya çalışılıyor.

1558083832-79782d.jpg

Tüm camilerde “Fiili Dua” etkinliği yapılacak

Türkiye Aile Meclisi’nden yapılan açıklamada, toplumu ve aileyi ifsat projelerine karşı tüm camilerde fiili dua etkinlikleri yapılacak. Kayseri Bürüngüz Camii’de ise Cuma namazı sonrası yerel STK’ların katılımıyla aileyi yok etme projelerine karşı basın açıklaması da yapılacak.

Türkiye Aile Meclisi önderliğinde başlatılan imza kampanyasına katılmak için aşağıdaki linki tıklayınız:
https://www.change.org/p/tbmmresmi-tcbestepe-aile-y%C4%B1kan-yasalar-kalks%C4%B1n-%C3%B6nceaile

 KAYANK: AKİT

17 Mayıs 2019 - GündemYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?