Tuzla Halk Eğitim Merkezi’nden Gönül Sofrası

Tuzla Halk Eğitim Merkezi, aşçılık sınıfı öğrencileriyle iftar yemeği düzenledi.

+3
Haber albümü için resme tıklayın

 Tuzla Halk Eğitim Merkezi bahçesinde gerçekleşen iftara Tuzla Belediye Başkanı Dr.Şadi Yazıcı, Tuzla Milli Eğitim Müdürü Ahmet Ali Reisoğlu, Eğitim Bir Sen İstanbul 4 Nolu Şube Başkanı Talat Yavuz,Tuzla Milli Eğitim Müdür Yardımcıları,

Mercekhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi ve Yazı İşleri Müdürü Mehmet Derviş Canbekli, Mercekhaber Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Eğitimci Gazeteci Yazar Mehmet Zengin, Avrasya Gazetecileri Derneği Genel Başkanı Oğuzhan Bayrak’ın yanı sıra çok sayıda davetli katıldı.

Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR, Tuzla Halk Eğitim Merkezi olarak, geride güzelliklerle hatırlayacağımız bir yıl bıraktık. Ramazan’da iftarda bir arada olmak bizlere mutluluk veriyor. Toplu iftarlarla birlik ve beraberlik duygularımız daha da pekişmektedir dedi.

ÇANGIR, Ramazanı hep birlikte yaşamak ve yaşatmak için soframızı paylaşıyoruz… Davetimizi kabul edip teşriflerinizden dolayı Tuzla Belediye Başkanı sayın Dr. Şadi Yazıcı’ya, EBS 4. Şube Başkanı sayın Talat Yavuz’a, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Ahmet Alireisoğlu’na, Tuzla İlçe Milli Eğitim Şube Müdürleri’ne, okul müdürlerimize, müdür yardımcılarımıza, öğretmenlerimize teşekkür ediyorum. Sofralarınız hep bereketli, Ramazanınızın mübarek olmasını diliyorum dedi.

17 Mayıs 2019 - EğitimYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?