BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT BEŞİKTAŞ SOKAKLARINDA PEDAL ÇEVİRECEK

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT BEŞİKTAŞ SOKAKLARINDA PEDAL ÇEVİRECEK Beşiktaş Belediyesi sokak kültürünü canlandırmayı amaçlayan yaya öncelikl...

Büyütmek için resme tıklayın

BEŞİKTAŞ BELEDİYE BAŞKANI RIZA AKPOLAT BEŞİKTAŞ SOKAKLARINDA PEDAL ÇEVİRECEK

Beşiktaş Belediyesi sokak kültürünü canlandırmayı amaçlayan yaya öncelikli erişimi ve yaşanabilir sokakları temel alan Ayda Bir Gün Sokak Bizim etkinliği düzenliyor.  Etkinlik kapsamında Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Hollanda Başkonsolosu Bart Van Bolhuis Beşiktaş sokaklarında bisiklet sürecek.

Beşiktaş Belediyesi Karaoğlan Gençlik Merkezi Sokak Bizim Derneği ve güzel bir kent temiz bir dünya daha sağlıklı çocuklar için çalışan STKlarla birlikte bu sorunlara çözüm bulmak amacıyla 11 Mayıs Cumartesi günü Ihlamur Dere Caddesi Beşiktaş Mecit Ali Sokakta anlamlı bir etkinlik düzenliyor. Bu kapsamda gün boyu çeşitli atölyeler oyun grupları ve söyleşiler gerçekleşecek.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Hollanda İstanbul Başkonsolosu Bart Van Bolhuis yarın saat 11.00de Mahmut Erseven İlkokulunda başlayarak 60 bisikletliyle beraber Beşiktaş sokaklarında pedal çevirerek etkinliğin yapılacağı Mecit Ali Sokağına gelecek.

10 Mayıs 2019 - Kültür-SanatYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?