Beşiroğlu, Emniyet Müdürü Kahraman'ı tebrik etti

Tuzla Belediye Meclis Üyesi Volkan Beşiroğlu Emniyetin 174. yılını kutladı.

Büyütmek için resme tıklayın

Tuzla Belediye Meclis üyesi Volkan Beşiroğlu Tuzla Emniyet Müdürü Müslüm Kahraman'ı ziyaret ederek Teşkilatın 174 üncü yılını kutladı ve tebrik etti. Beşiroğlu şöyle konuştu:

Türk milletinin emniyet ve asayişini sağlamak için fedakârca çalışan Türk Polis Teşkilatı’nın 174. kuruluş yıldönümünün içinde bulunmaktayız.
Huzurun, güvenliğin ve kamu düzenin teminatı olan Türk polisi, ortaya koyduğu hizmetleriyle ve gösterdiği mücadele azmiyle milletimizin haklı gururu olmuştur.
Özellikle terör ve bölücülük başta olmak üzere, suç ve suçlulara karşı gösterilen eşsiz mücadelede Türk polisinin çok büyük rolü ve payı bulunduğu tartışma götürmez bir gerçektir.
Türk milletinin birliğini ve bütünlüğü korumak amacıyla gösterilen taktire şayan gayretin özünde ve merkezinde şüphesiz Türk polisi vardır.
Bu itibarla emniyet teşkilatımızın tüm mensupları millet olarak iftihar kaynaklarımız arasındadır.
Ayrıca yılların bereketli ikliminde edindikleri bilgi ve tecrübelerini milletimizin esenliği ve mutluluğu uğruna kullanan Türk polisinin, daha iyi ekonomik ve sosyal şartlara sahip olması için de gereken girişimler acilen ve gecikmeksizin yapılmalıdır.
Bu duygu ve düşüncelerle, Türk Polis Teşkilatı’nın 174. Kuruluş yıldönümünde, tüm polislerimizi kutluyor, hepsine en içten sevgilerimi sunuyorum.
Görevlerini icra ederken, hain saldırılar sonucunda şehit düşmüş tüm kahramanlarımıza da Cenab-ı Allah’tan rahmet diliyorum.

11 Nisan 2019 - AsayişYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


İstanbul Markaları

Mercek Haber, İstanbul ile özdeşleşen markaları ağırlıyor.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?