Müslümanlara hakaretler yağdıran densize büyük tepki!

Çektiği video ile dindarlara ve başörtülülere "her yerde pis başörtülüler, kara Fatmalar, Ninjalar var" diyerek hakaretler yağdıran serseriye büyük tepki var!

Video için play'e tıklayın

İzmir Havalimanı’nda çektiği video ile başörtülülere ahlaksız ve terbiyesiz diyen bir densiz,  "Her yerde pis başörtülüler, kara Fatmalar, Ninjalar var" diyerek dindarlara hakaretler yağdırdı. Bülent Kökoğlu adlı bu hadsiz çektiği rezil videoyu sosyal medya hesabından yayınladıktan sonra kamuoyunda büyük tepki gördü. Dinleyenlerin kulaklarına inanamadığı aşağılık ifadeleri sarfeden bu adama yönelik yasal bir işlem yapılıp yapılmayacağı merak konusu!

İŞTE SOSYAL MEDYADAN GÖSTERİLEN TEPKİLERDEN BİRKAÇI...

-"Başörtü nefretine bakar mısınız? Havalimanında çektiği video ile başörtülülere hakaret eden bu karakter yoksununa, "halkı kin ve düşmanlığa tahrik aşağılama” suçlarından dava açılmalı. Savcılar göreve!"

-"Bu nefret dolu sözlere söylenecek en güzel cümle "Yarabbi çok şükür iyiki var Cehennem."
-"Biz birşey desek Yallah Arabistan a derler, defolun gidin batıdaki buram buram "medeniyet" kokan ülkelere hadi Yallah!!!"
-"Atatürke hakaret eden içeri alınıyor Ama Peygamber efendizmie başörtülülere hakaret edenler bişey yapılmuyor. Geri kafalıya bak terket lan bu ülkeyi YALLAH AMERİKAYA."
-"Demek ki Yunanlılar İzmir'den denize dökülmemiş. İzmir'e yerleşip kalmışlar."
-"Kendini medeni sanıyorsan ve islamın gericilik olduğunu düşünüyorsan bunu hakaret ederek veya saldırarak değil Atatürk gibi en azından doğru ya da yanlış inancı uğruna okuyup çalışmış ve amacını gerçekleştirmiş biri gibi okur çalışır etkini gösterirsin ve sitemini etkileyici bir üslüpla belirterek hem orta yolu bulabilir hemde saygı görebilirsin."
-"Atatürk’ün annesine ve kız kardeşine hakaret ediyor Farkında değil gerizekalının"
-"Atatürk'e siz rastgelemeyebilirsiniz, ama biz seninle rastgelirsek senin ettiğin o lafları sana yuttururuz. Bilgin olsun. Selfie yaparak devamlı arkanı kollaman senin bundan sonraki hayat tarzın olacak. Atalarımız Yunanlılar'ın bazılarını denize dökmüş ama bu konuşmayı yapan bu kişi gibi birçok Yunanlı maalesef İzmir ve çevresinde hala yaşıyor. Bunların da Atatürkçü olduklarına aldanmayın bunlar Yunan tohumu pislikler."
-"Nasıl bir ülkede yaşıyosun biliyomusun müslüman bir ülkede yaşıyosun herkezin özgür olduğu bir ülkede yaşıyosun etrafta mini etek giyen başı açık insanlarda olucak başı kapalı örtürülerde senin devletin onlara verdiği özgürlüğü ellerinden alacak gücün olmadı olamaz da ."
-"Allah seni bir fatihaya muhtaç etsin başı kapalı lara kurban ol senin kiler demekki pavyon mali gibi geziyolar sende erkegim diyosunya pesss"
-" Sizin gibi terbiyesizler yüzünden bu ülke gelişemiyor bir kişinin kapali olmasi seni bu kadar rahatsiz ediyorsa defol git başka bir ülkeye bu ülke fazla zaten müslümanlarin cogunlukta oldugu bir ülkede sen kapali bayanlara bu şekilde iğrenç laflar sözleyemezsin bu senin haddin degil pis mahluk insallah gereken yapilacak sonu düşünmeden konusman da sana pahalıya mal olacaktir. Biz atatürkçüler sizin gibi atatürkü kullanan herkesten nefret ediyoruz allah sizin belanizi versin zihniyetsiz pislik"
...

28 Mart 2019 - GündemYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?