Umutlu Mülteciler Projesi’ne Avustralya'dan destek

Tuzla Halk Eğitim Merkezi Müdürü Metin Çangır, Avustralya Büyükelçiliğinin desteği ile sürdürülen bu önemli proje hakkında açıklamada bulundu

+1
Haber albümü için resme tıklayın

 HALK EĞİTİMİ MERKEZİ’NİN PROJESİNE AVUSTRALYA BÜYÜKELÇİLİĞİ’NDEN DESTEK

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi, Avustralya Hükümeti tarafından finanse edilen  Doğrudan Yardım Programı (DAP)  kapsamında kabul edilen Umutlu Mülteciler Projesi’nin yapım faaliyetlerine başladı. Proje kapsamında mültecilere evrensel değerler ışığında yaşam becerileri kazandırarak mültecilerin, potansiyellerini kullanmalarını ve toplum hayatına uyumlarını engelleyecek yoksunluklarının giderilmesini amaçlanmıştır.

Tuzla Halk Eğitimi Merkezi Müdürü Metin ÇANGIR; eğitime yapılan yatırım, kalkınma için en büyük öneme sahip unsurdur ve problemli alanlarda mücadele için bir önceliktir. Geçmişin değerlerini koruyan, bugünü değerli kılan, geleceğe değerler üreten kurum olarak, yediden yetmişe herkesin ihtiyaç duyduğu alanda eğitimlerimiz devam ediyor.

ÇANGIR; projemizi destekleyen Avustralya Hükümeti’ne ve Avustralya Büyükelçiliği’ne teşekkür ederiz dedi.

 

.

20 Ocak 2019 - EğitimYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?