CUMHURBAŞKANLIĞI HÜKÜMET SİSTEMİNDE YEREL YÖNETİMLER SEMPOZYUMU

T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye Belediyeler Birliği ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu işbirliğinde 09-10 Ocak 2019 tar...

Büyütmek için resme tıklayın

T.C. Cumhurbaşkanlığı himayelerinde Türkiye Belediyeler Birliği ve Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Politikaları Kurulu işbirliğinde 09-10 Ocak 2019 tarihlerinde  Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sisteminde Yerel Yönetimler sempozyumu gerçekleştirilecektir.

T.C Cumhurbaşkanlığı Külliyesinde yapılacak olan ve yalnızca davetli misafirlerin katılacağı sempozyum programının açılış oturumu 09 Ocak 2019 saat 12:00de Cumhurbaşkanımız Sayın RECEP TAYYIP ERDOĞANın hitapları ile başlayacaktır.

Açılış konuşmalarının ardından sempozyum oturumlarına Ankara-JW Marriott Hotelde devam edilecek olup sempozyum bilimsel program başlangıç gün ve saati tüm belediye ve kamu kurumu temsilcileri için 09 OCAK 2019 SAAT 16:00 olarak planlanmıştır.

Ülkemizdeki tüm yerel yönetimler ile üniversitelerimizin farklı bölümlerinden akademisyen ve öğrencilerin katılım sağlayacağı sempozyum yerel yönetimler alanında çalışan birçok kurumu da bir araya getirecektir.

Türkiye Belediyeler Birliği Belediye Akademisi organizasyonu ile yerel yönetimler alanında bir ilk olma özelliği taşıyan sempozyuma tüm kamu kurumları belediyeler üniversiteler akademisyenler ve basın mensupları davetlidir.

AÇILIŞ OTURUMU

RECEP TAYYIP ERDOĞAN CUMHURBAŞKANI

Prof. Dr. Şükrü KARATEPE Cumhurbaşkanlığı Yerel Yönetim Pol. Kur. Bşk. V.

Köksal TOPTAN Kamu Görevlileri Etik Kurulu Başkanı Fatma ŞAHİN Gaziantep BŞB. Belediye Bşk. /Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı

OTURUM BAŞLIKLARI

I. Yönetimler Arası İdari ve Mali İlişkiler

II. Çevre Dostu Şehirler

III. Şehir Planlaması ve İmar Disiplini

03 Ocak 2019 - SağlıkYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?