“ACTIVENT” Markası MUSİAD EXPO Fuarında

MUSİAD tarafından geleneksel olarak düzenlenmekte olan ve bu yıl on yedincisi düzenlenen MUSİAD EXPO fuarında, bu yıl “Aktif Motor Havalandırma Sistem...

Haber albümü için resme tıklayın
  • MUSİAD tarafından geleneksel olarak düzenlenmekte olan ve bu yıl on yedincisi düzenlenen MUSİAD EXPO fuarında, bu yıl “Aktif Motor Havalandırma Sistemleri San. Ve Tic. Ltd. Şti.” ve tescilli markası olan “ACTIVENT“ de boy gösteriyor.

HVAC ( Isıtma, Soğutma, Havalandırma ) ve iklimlendirme sektörüne, yüzde yüz yerli mamullerle hizmet veren firma, genç, dinamik ve azimli görüntüsünün yanında, deneyim, tecrübe ve bilgi birikimiyle dolu olduklarını hemen hissettiriyor.
Her biri alanında uzman olan kadrodaki birliktelik ve ekip ruhu, belli ki son yıllarda atılan başarılı adımların da temeli. Üst düzey işçilik kalitesi ve teknoloji ile yoğurulmuş yeni dizaynları sayesinde ACTIVENT markası, son 3-4 yıl içerisinde sektörün en çok aranan markalarından olmakla kalmayıp, fiyat rekabeti konusunda da müşterilerine en uygun ürünü sunma konusunda elinden gelen tüm imkanları seferber etmektedir.
Üst teknolojili ve genç makine parkı da kaliteli ürün gamının oluşmasında önemli bir etkendir. Üstün özellikli tüm ürünler kalite sertifikalarıyla da bezenerek müşterilerinin beğenisine sunulmaktadır.
Geniş ürün yelpazesini, sektörün taleplerini tamamıyla karşılayabilmek adına sürekli genişletmekte olan Aktif Motor, ithal ürünlerin önünü kesip yerli üretimi arttırarak, ülkemizin kazancının yurt dışına çıkmasına engel olmak adına üzerine düşen payı yerine getirmektedir.
Taklit değil öncü firma olmak hedefi ile sürekli AR-GE çalışmaları yapan firma artan talepleri karşılayabilmek için üretim tesislerini de genişletmiş durumdadır. 

İstanbul Küçükçekmece’deki iki ayrı lokasyonda süren üretim hatlarına Şanlıurfa Organize Sanayi Bölgesinde inşa edilen yeni fabrikasını da katarak bunu pekiştirmiştir.


Firmanın son dönemdeki en büyük hedefi yurt dışı pazarlardaki yerini de arttırmak ve cirosunun önemli bir kısmını ihracattan elde ediyor hale gelmektir. MUSİAD EXPO fuarının bu hedefe kesin katkı sağlayacağı ve önemli potansiyel yaratacağı, yabancı ziyaretçilerin yoğun ilgisi, stand ziyaretleri ve iş görüşmelerinden de anlaşılabiliyor.

Firmanın yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Akça ise ziyaret eden Şanlıurfa Eski Belediye Başkanı Ahmet Bahçivan'a ve tüm katılımcılara teşekkür etti.

23 Kasım 2018 - TeknolojiYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?