“Cehennemde maymun ve domuzlarla birlikte olacaksınız”

Hamas Dini Bağışlar Eski Bakanı İsmail Rıdvan, İsrail ile işbirliği yapan Arap ülkelerine ateş püskürdü, “Cehennemde maymun ve domuzlarla birlikte olacaksınız” dedi.

Büyütmek için resme tıklayın

Hamas Dini Bağışlar eski bakanı İsmail Rıdvan, İsrail ile işbirliği eden Arap ülkelerine verdi veriştirdi.

İsmail Rıdvan el-Aksa TV’de yayınlanan, 5 Kasım’da Gazze’nin kuzeyindeki miting konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Korkuyla titreyen o korkaklar, İsrail ile işbirliği eden ve el ele verenler, işgal ile lişkileri normalleştirenler, cehennem ateşinde maymunlar ve domuzlarla birlikte toplanacaklar. Maymunlar ve domuzlar kim biliyor musunuz? Yahudilerdir. Allah tarafından maymunlara ve domuzlara dönüştürülmüşlerdir.

İnsanların şerlileri kimdir biliyor musunuz? İşgalcilerle ilişkileri normalleştirenlerdir. Onlar, kadınları ve çocukları öldüren ve ümmetin ve halkımızın tek ve yegane düşmanı olan Siyonist işgale önden başkentlerini açtılar.”

Kaynak: yeniakit.com.tr

19 Kasım 2018 - DünyaYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?