TUZLA ERZURUMLULAR DERNEĞİ GÖNÜLLERE TAHT KURMAYA DEVAM EDİYOR...

Tuzla Erzurumlular Derneği genç başkanı Tahsin Durmaz ve Ana kademe Kadın Kolları Başkanı Nurşen Arslan ,Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Kurt ,Genel Sekreter Esma Gönduğdu ile birlikte...

Haber albümü için resme tıklayın

Tuzlada örnek dernekçilik modeli ile sahaya indi Haziran ayındaki seçimlerde başkanlığı omuzlayan ve genç tecrübeli bir ana kademe dernek yönetimi ile göreve gelen Başkan Durmaz ilk ziyaretlerini başta yerel yönetim ve mülkiye amirleri olmak üzere bir çok STK ziyaretlerinde bulunarak gönülleri feth etti.

Dernek yönetiminin belkide en duygusal ziyaretlerinin ve bir o kadarda önem taşıyanının ise Tuzla Belediyesi yaşlılar merkezine yaptıkları ziyaret olduğunu bunun duygusal yönünün kelimelerle izah edilemeyeceğini ve her bireyin neticede yaşlanacağını ve bakıma ve şevkate muhtaç olduğunu bizatihi yaşadıklarını belirterek yaşlılarımızın geleceğimizin mimarı olduklarını belirtti.

Başkan Durmaz ilk ziyaretlerini Kızılayın Tuzla şubesine yaptıklarını Ülkemizde ve dünyada dertlere derman yaraya merhem olan; milletimizin merhametli ve vicdani yanını tüm dünyaya gerçekleştirdiği insanlık hizmetleriyle gösteren Türk Kızılayı’mızın farkındalık haftasını kutlayıp görevinde başarılar dilediklerini ”Giymiyorsan Giydir, Kan Ver Can Ver” projemiz hakkında istişarelerde bulunduklarını daha sonrasında Ülkemizin Köklü sivil toplumlarından Yeşilayı zyaret ettiklerini,

Yeşilayın bağımlılıkla mücadelede dünyaya örnek, lider sivil toplum kuruluşu olduğu Türkiye Yeşilay Cemiyetimizin Tuzla Şubesini Tuzla Erzurumlular Derneği olarak bundan sonraki mevcut çalışmalar ve birlikte yapacağımız etkinliklerle alakalı fikir alışverişinde bulunduklarını belirtti.

Tuzla Erzurumlular Derneği olarak kurulduğu günden itibaren vatan, bayrak, millet iç güdüsüyle Türkiye siyasetine yön verenAK parti Tuzla Belediye başkanı Dr Şadi Yazıcıyı Makamında ziyaret ettiklerini Hayallerin ulaşamadığı yerde vizyonundaki gerçekleri yaşatan, hak ile batılı ayıran, halka hizmet hakka hizmet düşüncesiyle, tuzlamıza büyük hizmetler eden Tuzla Belediye Başkanımız Sn. Dr.Şadi Yazıcı’ya hizmetlerinden dolayı teşekkür ettiklerini belirti. Erzurumlular Derneği Başkanı Tahsin Durmaz Ak Parti İlçe Başkanı Suat Durağı ve yönetimini daha sonrasında Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Volkan Beşiroğlu ve ilçe yönetimini devamında Sadet Partisi ilçe başkanı ve yönetimini ziyaret ettiklerini memelekte fayda hususunda yapılabilecek konuların istişareler şeklinde fikir beyanı ile çözülebileceği konularının konuşulduğu ziyaretlerin Tuzla Kent Konseyi ve diğer kurum ziyaretleri ile yoğun bir programla arttırılacağını söyledi.

Anadolunun insanlığın vatanı olduğu İnsani değerlerin yüceltildiği, yaratılanın yaratandan ötürü sevildiği, mazluma, mağdura, muhtaca kucak açıldığı, kol kanat gerildiği yerdir. Anadolu’nun manevi iklimi yüzyıllardır etkisini bütün dünyada göstermektedir.

Tuzla Erzurumlular Kültür Yardımlaşma ve Dayanışma Derneğimiz ile Özel Ada Tıp Hastanesi arasında iş birliği ve hizmet protokolü imzaladıklarını , Özel Ada Tıp Hastanesini temsilen de Kurumsal Hizmetler Müdürü Sn. Özgür Telek beyfendinin katılımı ile Derneğimizin Şelale Park’ta ki proje ofisinde gerçekleştirdiklerini ve Tuzla’da yaşayan Erzurumlu hemşehrilerimizin en iyi koşullarda tedavilerini görmeleri açısından yapmış olduğumuz bu protokolle sağlıklı ve dinç bir yapı oluşumunda emin adımlarla ilerlemeye devam edeceğini belirtti .

Durmaz bundan sonrada üyeler menfaatine bir çok projelerinin hazır olduğunu ve zamanı geldiğinde bunun kamuoyu ve halkımız ile paylaşılacağını belirterek kendilerine basın olarak seslerini duyurdukları için Mercek haber Gazetesinede teşekkür ettiklerini belirti ..

07 Kasım 2018 - SiyasetYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket SİZCE SEÇİME ŞAİBE KARIŞTI MI?