UYGAD Güneydoğu Yüksekova’da

UYGAG Güneydoğu Temsilciliği Yüksekova’da açılışları gerçekleştirilen Kadınlar Toplumsal Destekleme Ve Kültür Derneği Açılışına Katıldı.

Büyütmek için resme tıklayın

Hakkâri Valisi Cüneyt Orhan Toprak’ın Eşi Dr. Funda Toprak Ankara Kadınlar Toplumsal Destekleme Federasyon Başkanı Müjgan Erdem ve UYGAD Güneydoğu Adına Murat Atmanoğlu, İç işleri Bakanlığı Hukuk Müşaviri Özlem Bozkurt Gevrek, Yüksekova Belediye Başkan Yardımcısı, H. Bayram Özcan ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Servet Canlı’nın katıldığı programda Toplumsal Destekleme ve Kültür Derneği Açılışı gerçekleştirildi.

Doğu ve güneydoğulu kadınların dayanışma içerisinde olması gerektiğini belirten UYGAD Güneydoğu adına konuşan Murat Atmanoğlu, toplum yararına çalışan dermeklerin bir arada ülkenin muvaffakiyeti için çalışmaları gerektiğinin altını çizdi.

Açılış sonunda yapılan protokol konuşmalarının ardından UYGAD Güneydoğu Adına Murat Atmanoğlu bu ve benzeri derneklerin daha fazla olması dileğinde bulunarak katılımcılara teşekkür belgesi takdim etti.Yorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?