Cat Stevens Helal Fuarına Geliyor

MÜSLÜMAN OLMADAN ÖNCE CAT STEVENS ADIYLA BILINEN EFSANEVI SÖZ YAZARI SANATÇI HAYIRSEVER YUSUF İSLAM DÜNYANIN EN BÜYÜK HELAL ORGANIZASYONU OLAN 2018 DÜNYA HELAL ZIRVESI, 6. İSLAM İŞBIRLIĞI TEŞKILATI HELAL FUARI ETKINLIĞININ AÇILIŞINDA KONUŞMA YAPACAK.

Büyütmek için resme tıklayın

Yusuf İslam 29 Kasım 2018 tarihinde gerçekleşecek olan Dünya Helal Zirvesi açılış törenine katılmak üzere Türkiyeye geliyor. Etkinliğe açılış konuşmacısı sıfatıyla katılacak olan dünyaca ünlü İngiliz-Müslüman müzisyen ve hayırsever Yusuf İslam tüm insanların aynı derecede saygı gördüğü daha adil bir dünya için ortaya koyduğu çabayla tanınıyor. İslam İslamiyeti kabul ettiği 70'li yıllardan bu yana sürdürdüğü muhteşem yolculuğunda edindiği dersleri tüm inançlardan düşüncelerden ve milletlerden birçok insanı etkileyen hikâyesini DÜNYA HELAL ZIRVESI katılımcıları ile paylaşacak.

Dünya Helal Zirvesini her yıl organize eden DISCOVER EVENTSIN YÖNETIM KURULU BAŞKANI YUNUS ETE Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğanın ve Yusuf İslamın katılımlarının etkinliği onurlandıracağını ifade etti.

Yerinden edilenlerin ihtiyaçlarını karşılamada onların sesini duyurmada Türkiyenin üstlendiği lider pozisyona Yusuf İslamın hayranlık duyduğunu ve Türkiyeye derin bir sevgi beslediğini belirten Yunus Ete Yusuf İslam efsanevi bir müzisyen olmasının yanında bir insan hakları aktivisti. Böylesi önemli bir kişinin etkinliğimize katılmasını dört gözle bekliyoruz. Helal kavramının yalnızca temiz gıda adil finans düzeni ve turizm ile sınırlı olmadığını toplumun her alanıyla ilgili olduğunu ondan öğreneceğiz. diyerek bu katılımın ne kadar önemli olduğunun altını bir kez daha çizdi.

17 Eylül 2018 - GündemYorum yazarak Mercek Haber Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Mercek Haber hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz


Şehir Markaları

1 yıllık yayın süresi ve makul bütçesi ile markanızı parlatın.

0 (544) 375 03 30
Reklam bilgi

Anket Bize öğretilen tarihimizin doğru olduğuna inanıyor musunuz?