logo

19 Eylül 2016

Ziraat Türkiye Kupası 2. tur heyecanı başlıyor!

ziraat-turkiye-kupasi

 Ziraat Türkiye Kupası’nda 2. tur maçları yarın (Salı), 21 Eylül Çarşamba ve 22 Eylül Perşembe günü oynanacak.

Kupada 1. turu toplam 98 takım, 2. turda mücadele edecek.Tek maç eleme usulüne göre oynanacak müsabakalar sonucunda rakiplerini yenen 49 takım, bir üst tura yükselecek.

 

 

Program Şöyle:

Salı:

12.30 Ofspor-Kardemir Karabükspor

15.00 Orhangazispor-Kayserispor

16.30 Elazığspor-Sarayönü Belediyespor

18.30 Afjet Afyonspor-Karşıyaka

21.00 Aytemiz Alanyaspor-Sancaktepe Belediyespor

21 Eylül Çarşamba:

12.00 24 Erzincanspor-Adanaspor

13.00 Cizrespor-Aydınspor 1923

13.00 Dersimspor-Eskişehirspor

14.00 Yomraspor-İstanbulspor

14.00 Kayseri Erciyesspor-Yeni Amasyaspor

14.00 Hatayspor-Balıkesirspor

14.00 Elaziz Belediyespor-Tokatspor

14.00 Sivas Belediyespor-Bucaspor

14.00 Karaman Belediyespor-Gümüşhanespor

14.00 Kırıkhanspor-Fethiyespor

14.00 Düzyurtspor-1461 Trabzon(Ahmet Suat Yazıcı)

14.00 Amed Sportif Faaliyetler-Niğde Belediyespor

14.30 Ankara Adliyespor-Menemen Belediyespor

14.30 Zonguldak Kömürspor-Şanlıurfaspor

14.30 Kastamonuspor 1966-TuzlasporKastamonu Gazi)

14.30 Keçiörengücü-Anadolu Üsküdar 1908

14.30 Manisa Büyükşehir Belediyespor-Çaykur Rizespor

15.00 Sarıyer-Bodrum Belediyesi Bodrumspor

15.00 Kocaeli Birlikspor-Sakaryaspor

15.00 Kırklarelispor-Etimesgut Belediyespor

15.00 Fatih Karagümrük-Giresunspor

15.00 Bandırmaspor-Yeşil Bursa

15.00 Nazilli Belediyespor-Kartalspor

15.00 Konya Anadolu Selçukspor-Altınordu

15.00 İnegölspor-Halide Edip Adıvarspor

15.00 Büyükçekmece Tepecikspor-Manavgatspor

15.00 Kahramanmaraşspor-Hacettepe

15.00 Boluspor-Nevşehirspor Gençlik

15.00 Pendikspor-Türk Metal Kırıkkalespor

15.00 Silivrispor-Ümraniyespor

15.00 Darıca Gençlerbirliği-MKE Ankaragücü

16.30 Samsunspor-Diyarbekirspor

16.30 Yeni Malatyaspor-Kurtalanspor

19.00 Manisaspor-Çorum Belediyespor

19.00 Trabzonspor-Serhat Ardahanspor

21.30 Adana Demirspor-Büyükşehir Belediye Erzurumspor

22 Eylül Perşembe:

12.00 Eyüpspor-Gaziantepspor

14.00 Bayrampaşa-Bursaspor

14.30 BUGSAŞ Spor-Sultanbeyli Belediyespor

15.00 Kızılcabölükspor-Mersin İdmanyurdu

16.30 Sivasspor-Tire 1922

16.30 Denizlispor-Kemerspor 2003

19.00 Büyükşehir Gaziantepspor-Düzcespor

21.30 Göztepe-Kütahyaspor

Etiketler:
Share
375 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2