logo

26 Mayıs 2016

ZEYÇED’in ,Prof. Dr. KURAL ile “ ÇEVRE KONFERANSI” TRİSAD’da YAPILDI!…

4Zeytinburnu – Çevre, Kültür ve Turizm Derneği (ZEYÇED)’in yaklaşan 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle,TRİSAD  Mesleki ve Teknik Anadolu lisesinde organize ettiği Prof Dr. Orhan KURAL ile ÇEVRE KONFERANSINDA Öğrencilere çevre ve yaşam konusunda bilgiler verildi.

 

TRİSAD Kapalı SPOR Salonundaki konferansta,Müdür Yardımcısı Haldun DÜZGÜNün açılış konuşmasın ardından, dünyaca ünlü,234 ülke gezen,74 ülkede çevre konferansı veren Prof Dr.Orhan KURAL, yaklaşan 5 Haziran Dünya Çevre Günü nedeniyle,(ZEYÇED) Zeytinburnu- Çevre,Kültür ve Turizm Derneğinin davetlisi olarak  TRİSAD Kapalı Spor Salonunu dolduran100 öğrenci ve 10 öğretmene çevre konusunda aydınlatıcı  bilgiler verdi.

 

 TRİSAD’taki toplantıya,Prof Dr.Orhan KURAL, ZEYÇED Başkanı Ali GÜNDÜZ ve Yönetim Kurulu,TRİSAD Okul Müdürü Hasan GÜNDÜZ,Okul Müdür Yardımcılarından,,Sevgi ATASOY,Binnur ŞERMETÇİ,Haldun DÜZGÜN ve Okul Aile Birliği Başkanı Solmaz ÖZELLER ile öğrenciler – öğretmenler ve konuklar katıldı. 

 

Zeytinburnu Çevre-Kültür ve Turizm Derneği  (ZEYÇED) Başkanı Ali Gündüz’de konuşmasında ,çevre bilincinin okullarda ve evlerden başlanmasından yana olduğunu,ve bunu TRİSAD’da gerçekleştirmiş olmaktan büyük memnunluk duyduğunu ifade ederek,Prof Dr.Orhan KURAL ve Okul Müdürü Hasan GÜNDÜZ’e teşekkür etti.

 

30’dan fazla kitabı bulunan çevreci ,gezgin Prof Dr Orhan KURAL öğrencilerle sohbet havasında söyleşisini,öğrencilerle beraber sevgi şarkısı söyleyip,ünlü çevrecilik andını hep birlikte söyleyerek bitirdi.

Okul Müdürü Hasan GÜNDÜZ  ve ZEYÇED Başkanı Ali GÜNDÜZ ,Prof Dr.Orhan KURAL’a,TRİSAD okul flaması hediye ettiler.

5

 

 

Share
379 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2