logo

reklam

Zemzem Vakfı yetim çocukları sevindirdi

Zemzem İlim İrşad Yardımlaşma Sosyal Ve Kültür Vakfı faaliyetlerine hız kesmeden devam ediyor.

Kuruluşu 2 yıl olmasına rağmen birçok yardım faaliyetinde bulunan Zemzem İlim İrşad Yardımlaşma Sosyal Ve Kültür Vakfı, bu seferde Şanlıurfa Kız Yurdundaki yetimleri sevindirdi.

Zemzem Vakfı Yönetim Kurulu Üyeleri Mehmet, Mahmut ve Mustafa Şit tarafından yurtta kalan çocuklara oyuncak ve çeşitli hediyeler dağıtıldı.

Zemzem Vakfı Yönetim Kurulu adına açıklama yapan Yönetim Kurulu Üyesi Mahmut Şit, Zemzem Vakfı olarak Şanlıurfa Kız yurdunda bulunan yetim çocuklara hediye ve oyuncak dağıtımı yaptıklarını belirterek, “Geleceğimiz olan bu masum ve mahsun yavrularımızın yüzünü bir nebze olsun güldürebildiysek ne mutlu bizlere. Zaten Vakıf olarak öncelikle Allah’ın rızasını kazanmayı amaç edinmişiz. Dolayısıyla hayır işlerine ağırlık veriyoruz. Bu konuda bizlere destek olan Kurum yöneticilerine de teşekkür ediyoruz” dedi.

Mahmut Şit ayrıca, vakfa yapılacak katkılarla daha güçlü ve mutlu bir toplum için faaliyetlerinin artarak devam edeceğini belirterek, Vakıf olarak Halep’e sınır ötesine de gıda yardımı yaptıklarını söyledi.

Share
163 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2