logo

reklam
31 Ağustos 2015

ZAFER KUPASI TENİS TURNUVASI SONUÇLANDI

Bakırköy Belediyesi tarafından 11.cisi düzenlenen “Bakırköy Belediyesi 30 Ağustos Zafer Kupası Tenis Turnuvası” sonuçlandı.

210 sporcunun katıldığı turnuva,  Bakırköy Belediyesi Atatürk Spor ve Yaşam Köyü’nde 11 gün boyunca sürdü.7

Turnuvada dereceye giren sporcular ödüllerini Bakırköy Belediye Başkanı Dr. Bülent Kerimoğlu’nun elinden aldılar.

Turnuvada; yeni başlayan erkeklerde Cemal Taş, 18+ erkeklerde Fazlı Bulut, 35+ erkeklerde Serkan Soysal, 45 + erkeklerde Engin Ulu, 50+ erkeklerde Gencay Üstünel, 55 + erkeklerde Şenol Günaydın, yeni başlayan kadınlarda Nadiya Taş, 18+ kadınlarda Nur Sorucu, 35+ kadınlarda Demet Uzun, 45 + kadınlarda Esra Sönmez, 35+ çift erkeklerde Serkan Soysal-Bülent Gönülay, 35+ çift kadınlarda Derya Kızılkan-Demet Uzun, karışıkta ise Natali Yöntem-Yılmaz Gülünay şampiyon oldular.

Turnuva sonunda ayrıca çekiliş yapılarak turnuvaya sponsor olan firmaların hediyeleri verildi.

Başkan Kerimoğlu ödül töreninde yaptığı konuşmada spora her zaman destek vereceklerini ifade ederek şunları söyledi:” Uzun yıllar spor yapmış biri olarak, hekim olarak,  sporun ne kadar önemli olduğunu özellikle ülkemizde son yıllarda gençler arasında yaygınlaşan  kötü alışkanlıklar açısından çok iyi biliyorum. Biz Bakırköy Belediyesi olarak sporu ve sporculara her türlü desteği vermeyi kendimize görev kabul ettik. Daha fazla spor tesisini Bakırköylülere sunmak en büyük hedefimiz. Ayrıca  bu anlamlı turnuvaya katılan tüm sporcuları da kutluyorum.”

Share
387 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2