logo

reklam
18 Haziran 2015

YÜZBİNLER SOKAK İFTARLARINDA BULUŞACAK

bbbKüçükçekmece Belediyesi, Ramazan ayı boyunca 21 mahallede kuracağı iftar sofralarında 120 bin kişiyi ağırlayacak.

Küçükçekmece Belediyesi, haftanın beş günü Küçükçekmece’nin mahallelerinde kuracağı iftar sofralarında vatandaşların yüzünü güldürecek. Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Aş Evi tarafından hazırlanan iftar menüsünde, iftariyeliklerden, çorba, ana yemek tatlı ve içeceğe kadar her şey bulunuyor. Milli ve manevi değerleri yaşatmayı amaçlayan Küçükçekmece Belediyesi ayrıca yapacağı çocuk iftarı ile de yüzlerce çocuğu aynı sofrada buluşturacak.

“RAMAZAN’I LAYIKIYLA DEĞERLENDİRMEK İÇİN ÇALIŞIYORUZ”

Konuyla ilgili olarak bir açıklama yapan Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz, “Ramazan ayı demek, kardeşlik ve komşuluk demek. Bir lokma ekmeğini bölüşmek demek. Muhtaç olana yardım elini onu incitmeden uzatmak demek. Yine mübarek Ramazan ayına eriştik ve bu ayı layıkıyla değerlendirmek için çalışıyoruz. Vatandaşlarımız arasındaki iletişim artması için de vesile oluyoruz” diye konuştu.

Yaşlısı, genci, 7’den 77’ye herkesi Ramazan bereketini paylaşmaya davet eden Küçükçekmece Belediyesi, Ramazan ayı boyunca yaptığı sıcak yemek ve erzak yardımlarıyla da dikkat çekiyor. Bu kapsamda, binlerce aileye erzak, yüzlerce aileye de sıcak yemek yardımı yapan Küçükçekmece’de vatandaşlar Ramazan ayını gerçek anlamıyla yaşıyor.

 

Share
180 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2