logo

30 Ocak 2016

Yusuf Güney’den Gençlere Konser Ziyafeti

04Türk pop müziğinin sevilen sanatçılarından Yusuf Güney Zeytinburnulu gençlerle bir araya geldi. Zeytinburnu Kültür ve Sanat Merkezi’nde hayranlarıyla buluşan sanatçı sahne performansıyla seyircileri coşturdu.

 

Zeytinburnu Belediyesi’nin düzenlediği etkinlikler kapsamında hayranlarıyla bir araya gelen Türk pop müziğin başarılı sanatçılarından Yusuf Güney, şarkılarıyla sevenlerini adeta coşturdu. Kader Rüzgarı, Unut Onu Kalbim, Heder Oldum Aşkına, Ördü Kader Ağlarını ve İki Romantik Deli gibi şarkılarını seslendiren sanatçı seyircilere unutulmaz bir gece yaşattı.

 

Sahnede hayranlarıyla birlikte horon tepen Karadenizli şarkıcı, yöreye özgü okuduğu Mısıri Kuruttun Mi, Çayelinden Öteye şarkılarıyla salondakileri ayağa kaldırdı. İlerleyen dakikalarda arabesk müziğin sevilen sanatçılarından Ferdi Tayfur ve Müslüm Gürses’in taklitlerini yapan şarkıcı, hayranlarından büyük alkış aldı.

 

Gecenin sonunda son zamanların en çok dinlenen parçalarından İsyan adlı şarkıyı kendisine eşlik eden gençlerle birlikte seslendiren Yusuf Güney, konserin ardından hayranlarıyla birlikte bol bol fotoğraf çektirdi.

 

Share
255 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2