logo

11 Nisan 2016

Yol yapım seferberliği hız kesmiyor

1Büyükçekmece Belediyesi, yol yapım ve tretuvar çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, 2016 yılında da yol yapım ve onarım çalışmalarının sürdürüleceğini açıkladı.

Devlet Hastanesi bölgesinde çalışmalar sürüyor

Geçtiğimiz günlerde sahildeki Devlet Hastanesi civarındaki yolları teknik ekibiyle birlikte inceleyen Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün’ün talimatı sonrası belediye ekipleri harekete geçti. Büyükçekmece Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri, Atatürk Mahallesi, Devlet Hastanesi civarında ki yol yapım ve tretuvar çalışmalarına başladı.

Yol genişletme çalışması yapılacak

Havaların ısınmasıyla birlikte yol ve tretuvar çalışmalarını hızlandırdıklarını belirten Büyükçekmece Belediye Başkanı Dr. Hasan Akgün, “2015 yılında başlattığımı yol yapım seferberliğini bu yılda sürdüreceğiz. Bu kapsamda  aciliyet durumu ve nüfusun yoğun olduğu bölgeler göz önünde bulundurarak çalışmalarımıza başladık. Atatürk Mahallesi Devlet Hastanesi bölgesindeki başlattığımız yol çalışmalarını en kısa sürede tamamlayacağız. Bölgede yapılacak yol genişletme çalışması sonucunda da park sorununu da azaltmayı hedefliyoruz” dedi.

Share
274 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2