logo

14 Mayıs 2015

YEŞİLAY GENÇLERİN EĞLENCESİ OLDU

Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi’nin Ulubağ İlkokulu’ndaki Etkinliğinde Gençler ve Çocuklar Yeşilay İle Eğlendi.

              1  Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesi tarafından yürütülen Gençler Eğleniyor Ebeveynler Bilgileniyor Projesi kapsamında İlimiz Haliliye İlçesi Ulubağ İlkokulu’ndaki etkinlikte gençler doyasıya eğlendiler. Okul Müdürü Ahmet Memek’in yoğun çabaları ile düzenlenen organizasyona İlçe Kaymakamı Yusuf Ziya Çelikkaya,  İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Milli Eğitim Müdürü Mehmet Vural, Eğitim Uzmanı Mehmet Sarmış, Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ve yönetim kurulu üyeleri, Ulubağ İlkokulu ve Ortaokulu yönetici ve öğretmenleri, Diğer okulların yöneticileri, öğrenciler ve halk katıldı.  Açış konuşması yapan okul müdürü Ahmet Memek, böyle bir etkinlik ile okullarında bulundukları için Yeşilay Şanlıurfa Şubesine teşekkür etti. Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şube Başkanı Muharrem Çelik ise gençlere hitaben yaptığı konuşmada hayatın güzelliklerinden, iman ve inancın öneminden bahsetti. Yeşilay olarak bizim hedefimiz gelecek nesillerin sağlıklı ve inançlı yetişmesidir, dedi. Çelik, tüm öğrenci ve öğretmenleri 15 Mayıs 2015 Cuma günü gerçekleştirilecek olan Gençlik Yürüyüşüne davet etti. 

                Gençlerin oldukça eğlendiği gözlenen programda, dans gösterileri gerçekleştirildi. Program daha sonra Türkiye Yeşilay Cemiyeti Şanlıurfa Şubesinin börek, pasta, kek, çörek ve çiğköfte ikramları ile son buldu. 

Share
254 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+2 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2