logo

02 Şubat 2016

‘’YENİ ARDA TURANLAR BURADAN ÇIKACAK’’

  1. 05MİNİKLER FUTBOL TURNUVASI ÖDÜL TÖRENİ YAPILDI

 

Küçükçekmece Belediyesi ve Küçükçekmece Amatör Spor Kulüpleri Destekleme Derneği işbirliği ile düzenlenen 9.Minikler Futbol Turnuvası ödül töreni yapıldı.

 

Sefaköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde gerçekleşen törene, Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan, Küçükçekmece Kulüpler Birliği Başkanı Seymen Gençtürk, Türkiye Futbol Antrenörler Derneği İstanbul Şube Başkanı Rıza Çavuşoğlu ve futbolcu velileri katıldı.

 

TURNUVAYA KATILAN HER FUTBOLCU KAZANMIŞTIR

 

Törende konuşan Küçükçekmece Belediye Başkan Yardımcısı Recep Şencan, ”Turnuvaya katılan her futbolcu kazanmıştır. Spor yaparken hem bedeninizi, hem zihninizi ve hem de ekip ruhunuzu geliştirmiş oluyorsunuz. Takım ruhunu büyüttüğünüz zaman daha güçlü bir Küçükçekmece oluyoruz. Çocuklarımıza daha güzel bir gelecek bırakmak için elimizden geleni yapıyoruz” dedi.

 

AMACIMIZ YENİ ARDA TURANLAR KAZANDIRMAK

 

Küçükçekmece Kulüpler Birliği Derneği Başkanı Seymen Gençtürk de yaptığı konuşmada, ”İlçemizde son yıllarda çok başarılı spor faaliyetleri yapılmakta. Küçükçekmece Belediyesi ile birlikte yeni projeler çıkarmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Amacımız bu ülkeye yeni Arda Turanlar kazandırmaktır. Velilerimize verdikleri desteklerden dolayı çok teşekkür ediyorum’’dedi.

 

FUTBOL HER GENCİN YAŞAM ALANIDIR

 

Türkiye Futbol Antrenörler Derneği İstanbul Şube Başkanı Rıza Çavuşoğlu da ”Futbol her gencin yaşam alanıdır. Bizim amacımız iyi sporcular ve ülkemize faydalı gençler yetiştirmektir. Kültürlü, akıllı ve çalışkan sporcular olmanızı diliyorum. Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür ediyorum”dedi.

 

Programda sanatçı Emrah Uçar dinleyicilere şarkılarıyla keyifli bir akşam yaşatırken, Erkan Yetim’in futbol şovu büyük alkış aldı. Sporculara ödülleri ve madalyaları protokol üyeleri tarafından takdim edildi.

 

Dereceye Giren Takımlar ise şöyle oldu:

1-Atakent Gelişim Spor kulübü

2-Söğütlüçeşme Spor Kulübü

3-İkitelli Spor Kulübü

4-İstanbul Sinop Spor Kulübü

 

En Centilmen Takım: İstanbul Balkan Spor Kulübü

En Erken Gol: Harun Deniz (Halkalı Taştepe Spor Kulübü)

Turnuva Gol Kralı Ufuk Öztürk (İkitelli Spor Kulübü)

Share
254 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

1+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2