logo

Yazarımız Kamil Tabak’ın kızına saldıranlara beraat!

kamil

Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü’nde iki yıl önce stand açan öğrencilere soda şişesi atanlar beraat etti. Cam parçalarının gözüne gelmesi nedeniyle aylarca tedavi gören yazarımız Kamil Tabak‘ın kızı Ankara Üniversitesi öğrencisi Dilara Sina Tabak, sanıkların ceza almamasına tepki gösterdi.

İki yıl önce yaşanan saldırı sırasında, yüzüne soda şişesi fırlatılan Bilgisayar Mühendisliği öğrencisi ve ‘Mercekhaber Gazetesi’ yazarı Kamil Tabak’ın kızı Dilara Sina Tabak, ciddi yara aldı. Olayın ardından hastaneye kaldırılan Dilara Sina Tabak, tedavi altına alındı. Uzun süre gördüğü tedavinin ardından sağlığına kavuşan Dilara Sina Tabak, faillerin gerçekleştirdikler şiddet dolu saldırıdan ceza almamaları ve beraat etmelerini çifte standart ve kişi haklarının ihlali olarak gördüğünü ifade etti.kamil tabak

Skandal karara başta yazarımız sayın Kamil Tabak olmak üzere sağduyulu vatandaşlarımız tepki gösterdi.

Dilara Sina Tabak Mercekhaber Gazetesi’ne yaptığı açıklamada; Bir tarafta mini eteğinden dolayı saldırıya uğrayan bayanın faili tutuklanırken; ki tutuklanması elbette doğru ve yerindedir! Diğer taraftan da Camide sala okuyan müezzini darp edenlerin ve şahsıma yönelik bu saldırının fillerinin serbest kalması apaçık bir çifte standart değil de nedir?! Ayrıca benim adli tıp raporumda içi dolu soda şişesinin direkt öldürmek amaçlı atıldığı da yazıyor. Sanıkların ceza alması için daha ne yapmaları gerekiyor” diyerek isyanını dile getirdi.
Mercekhaber Gazetesi ailesi olarak değerli yazarımız Kamil Tabak Bey’e ve değerli kızı Dilara Sina Tabak’a bir kez daha geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, kendilerine yönelik gerçekleştirilen bu saldırının faillerinin beraat etmeleri hakkaniyetli bir sonuç olmadığı yönündeki düşüncelerimizi de kamuoyuyla paylaşmak istiyoruz. İnsana yapılan her tür saldırının suç sayılması ve bu suçun da bir cezai karşılığı olması gerektiğine inananlardanız.

MERCEKHABER GAZETESİ ÖZEL HABERİ

Etiketler:
Share
870 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2