logo

Yayın Kurulu İkinci kez ailece bir araya geldi

Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu, Nisan ayı toplantısını Florya’da ki Ziya Şark Sofrasında gerçekleştirdi.

1

Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu Nisan ayı toplantısını ikinci kez Florya’da bulunan Ziya Şark Sofrası tesislerinde gerçekleştirdi. Kış aylarının uzun sürmesi sebebi ile Nisan ayının sıcak pazar gününü değerlendiren, İkinci kez ailece bir araya gelen Mercekhaber Gazetesi Yayın Kurulu, sabah kahvaltısı yapmak üzere Ziya Şark Sofrasının Florya’da ki tesislerinde bir araya geldi.

 

Pazar sabahı bir araya gelen Yayın Kurulu havanın da sıcak olması sebebi ile çoluk çocuk bir arada hem havayı teneffüs etti hemde hemde uzun süre birlikteliğin keyfini yaşadı. Şimdiye kadar yapılan toplantıların en uzunu olan, yaklaşık 6 saat süren birlikteliğin mutluluğu yaşandı. Yayın Kurulu kahvaltı sonrası istişare yapmak üzere kahvaltı salonundan ayrıldı. Ziya Şark Sofrası Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Bingöl’ün özel olarak hazırladığı ALTIN ODA’da yapılan istişare toplantısı 2 saat sürdü.

3,
İlk Konuşmayı Yapan Mercekhaber Gazetesi İmtiyaz Sahibi Mehmet Derviş Canbekli Ödül gecesiyle ilgili yaşanan eksiklikleri dile getirdi ancak emeği geçen Yayın Kuruluna yaptıkları hizmetten dolayı teşekkür etti.
Günün tek konusu olan Ödül Gecesi ile ilgili eksik ve sorunları masaya yatıran Yayın Kurulu bir bir söz aldı.
Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı Ömer Faruk Bahçivan,”Hatalarımız elbette olmuştur.Bir daha ki yapılacak ödül gecesi, bir öncekinden daha da güzel olacaktır, eksiklerimiz yine çıkacaktır. Önemli olan eksikleri görüp düzeltmektir”dedi.
Yayın Kurulu Sosyal İşler Başkanı Hasan Zeki Amasyalı ise izleyenlerden tam not aldıklarını belirtti. Ödül sonrası aldığı telefonlardan mutlu olduğunu belirten Amasyalı katkı sağlayanlara teşekkür etti.
Yayın Kurulu Başkan Vekili Adnan Şansal, “Gazetenin bir amacı varsa ben bu yolda her zaman varım. Şayet ileriye dönük düşündüklerimiz gerçekleşirse işte o zaman amacımıza varmış oluruz bu amacı da fazla uzatmadan gerçekleştirmemizde fayda olacaktır”diye konuştu.
Spordan Sorumlu Başkan Adnan Güven ise Organizasyonda görülen eksikleri dile getirdi. Bir çok organizasyona katıldığını anlatan Güven bir daha ki sefere ciddi bir çalışma yapılmasından yana olduğunu belirtti.
Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı Fuat Bodur’da bir çok etkinliğe katıldığını ancak Mercekhaber Gazetesi Ödül Gecesinin hepsinden daha etkileyici gördüğünü aldığı olumlu tepkilerden de mutlu olduğunu belirtti.
Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Al ise daha çok gazetenin mali bütçesi üzerinde durdu. Gazetenin en kısa zamanda 15 günlüğe daha sonra haftalığa dönmesi gerektiğini vurgulayan Al, Bir daha ki toplantıda net bir karar alınmasını istedi.
Yayın Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Hakkı Sezgin ise plaketlerin çoğunluğundan şikayetçi oldu. Daha az plaketle daha fazla etkinliğin olması gerektiğini savunan Sezgin eksiklerini artılarını gördüklerini bir sonraki geceye daha hazırlıklı ve tecrübeli olacaklarını söyledi.
Konuşmasını en sona bırakan Yayın Kurulu Başkanı İbrahim Biter Yayın Kurulu Arkadaşlarına ve sponsorlara teşekkür etti. İyisiyle kötüsüyle bir gece geçtiğini ileriye dönük çalışmaların devam edeceğini belirten Biter, Alınan kararların fayda sağladığını her geçen gün daha iyiye gittiğini söyledi. Bir sonraki toplantıda gazetenin maliyet bütçesini isteyen Biter, Aylıktan kurtulmanın zamanı olduğunu ancak reklam gelirlerinin artması için çaba sarf etmelerinin kaçınılmaz olduğunu savundu. çekilen hatıra fotoğrafı sonrası toplantı sona erdi.

2,

Share
758 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2