logo

reklam
11 Mayıs 2015

YAŞLI VATANDAŞLARDAN KARADENİZ’E TEŞEKKÜR

1Yaşlı vatandaşların hayatını kolaylaştırmak ve onlara yalnız olmadıklarını hissettirmek amacıyla geçtiğimiz günlerde Küçükçekmece Belediyesi tarafından faaliyete geçirilen Yaşlılara Hizmet Merkezi büyük ses getirdi.

Küçükçekmeceli yaşlı vatandaşlar, geçtiğimiz günlerde faaliyetlerine başlayan Yaşlılara Hizmet Merkezi’nden duydukları memnuniyeti ifade etmek için Küçükçekmece Belediye Başkanı Temel Karadeniz’e teşekkür ziyaretinde bulundu.

Belediyede işlemleri olan vatandaşların işlerini onları yormadan, hızlı bir şekilde gerçekleştirmeyi amaçlayan hizmet kapsamında, 25 vatandaş Başkan Karadeniz’i ziyaret etti.

“HEM YAŞLILAR, HEM YAKINLARI MEMNUN”

Hizmetten duydukları memnuniyeti dile getiren vatandaşlar, “Belediyeye geldiğimizde, bizi kapıda güler yüzle karşılıyorlar ve işlemlerimizi hızlı bir şekilde yormadan hallediyorlar” diyerek, kendilerini yalnız bırakmadığı ve destek olduğu için Başkan Karadeniz’e teşekkür etti.

Yaşlı vatandaşların hayır duasını alan Başkan Karadeniz de onları makamında ilgiyle karşıladı. Ziyaretlerinden duyduğu mutluluğu ifade eden Karadeniz, tansiyon aleti hediye ettiği yaşlı vatandaşların, hayatlarını kolaylaştıracak hizmetler yapmaya devam edeceklerinin altını çizdi. Hizmet kapsamında yaşlılar araçlarla evlerine kadar bırakılıyor. Bu durumdan hem yaşlılar hem de yakınları memnun.

Share
196 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2