logo

12 Ekim 2015

Yasımız var dediler kurşun yağdırdılar!

maskeli eşkiya

Ankara’daki patlama sonrası sokaklarda korsan gösteri yapan bir grup düğün evini ‘Yasımız var’ diyerek basıp kurşun yağdırdılar. Saldırıda piyanist 28 yaşındaki İbrahim Halil Aslan ölürken 3 kişi de yaralandı.

Yüreğir İlçesi 19 Mayıs Mahallesi’nde meydana gelen olayda Ankara’daki bombalı intihar saldırısını bahane eden bir grup düğün salonunu basıp etrafa rastgele ateş açtı.Açılan ateş sonucunda bir kişi öldü,iki kişi de yaralandı.

Görgü tanıklarının verdikleri ifadeye göre, Ankara’daki bombalı terör saldırısında ölenler için izinsiz gösteri yapan bir grup, sokakta devam eden düğünü görüp ’Yasımız var, düğünü sonlandırın’ dedi. Düğün sahiplerinden olumsuz yanıt vermesi üzerine grup, bir müddet tartıştıktan sonra olay yerinden ayrıldı. Kısa bir süre sonra geri gelen yüzleri maskeli bir grup, tabanca, av tüfeği ile rastgele ateş açtı. Gruptan bazı kişiler ise kalabalığın olduğu yere molotof kokteyli attı. Açılan ateş sonucu düğünde org çalan piyanist şantör İbrahim Halil Aslan hayatını kaybetti.İki kişi ise yaralandı ve tedavi altına alındı.

Share
457 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2