logo

reklam
27 Nisan 2015

YARIMTEPE CAMİ İBADETE AÇILDI

5Şanlıurfa’nın Karaköprü ilçesine bağlı Yarımtepe (köy) mahallesinde Karaköprü Belediyesi ve hayırsever vatandaşların el birliği ile onarılan cami ibadete açıldı.

Karaköprü İlçesine bağlı Yarımtepe Mahallesi’nde yıkılma tehlikesi yaşayan ve Karaköprü Belediyesi tarafından yıkımı gerçekleştirilen cami, Karaköprü Belediyesi ve Mahalle sakinlerinin el birliği ile tekrardan onarılarak ibadete açıldı.

Caminin açılış törenine; Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi’nin yanı sıra, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez, AK Parti Karaköprü İlçe Başkanı Av. Ahmet Aksoy, Karaköprü Belediye Başkan Yardımcıları, Karaköprü Belediye Meclis Üyeleri, Yarımtepe Mahalle Muhtarı Mehmet Ali Çoban ve çok sayıda mahalleli katıldı.

Caminin açılışında konuşan AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, “Yarımtepe mahallesine camimiz hayırlı uğurlu olsun. Emeği geçenlerden Allah razı olsun. Bu camii herkese örnek olsun” dedi.

Milletvekili Eyyüpoğlu’nun konuşmasından sonra caminin açılış kurdelyesını AK Parti Milletvekili Seyit Eyyüpoğlu, AK Parti Milletvekili Adayı Av. Yusuf Eğilmez ve Karaköprü Belediye Başkanı Av. Nihat Çiftçi birlikte kesti.

Yarımtepe Mahalle sakinleri ise, caminin yapımında yardımda bulunan başta Karaköprü Belediyesi ve tüm hayırseverlere teşekkür ettiler.

 

Share
265 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+1 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2