logo

15 Şubat 2016

YARIM Asırlık AŞIKLARDAN KLASİK OTOMOBİLLERLE SEVGİ konvoyu

Kadıköy Belediyesi bu 14 Şubat Sevgililer gününü “klasik” Bir tarzda kutladı yıl ve. İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği işbirliği 14 Şubat etkinligi düzenleyen belediye 50 Yıllık aşıklara klasik otomobillerle Kadıköy Turu attırdı Logged. Belkıs Özener filmlerinin unutulmaz şarkılarını dinletti aşk Cahit Berkay şarkıları Ile ettik. 3

Kadıköy Belediyesi bu yıl ve 14 Şubat Sevgililer gününü oldukca Farklı Bir etkinlikle kutladı. Kadıköy Belediyesi İstanbul Klasik Otomobilciler Derneği’nin işbirliğiyle gerçekleşen “Yarım Asırlık Aşklar” Temalı Programda, 50 Yıllık aşıklar Yeşilçam’dan aşk filmleri afişleriyle süslenmiş klasik otomobillerle kadıköy sokaklarında “Sevgi Konvoyu” Yaptı ettik.

Aşklarının elli yılını completed Kadıköy Çiftler Belediyesi Önünde Bir araya geldi. Türk filmlerinin unutulmaz aşk şarkıları eşliğinde dans eden Çiftler 1950’li A.Ş. 1960’lı yıllara ait Chevrolet, Ford, Oldsmobile, Pontiac gibi markalardaki klasik otomobillere binerek Kadıköy turuna çıktı. Yarım Asırlık Aşıkları Taşıyan klasik araçların ön kaputunda, yıllarca sevgiyi A.Ş. aşkı bizlere çok romantik duygularla aktaran Geçtiğimiz yıl 100.yılını dolduran Türk Sineması’na ait aşk filmleri afişleri yer aldı, A.Ş..

Klasik otomobil turundan Sonra Kadıköy Belediyesi Kozyatağı Kültür Merkezi’nde “Yeşilçam Aşkları” isimli afiş sergisi gezildi. Kadıköylülerin Büyük ilgi gösterdiği etkinliğin filmlerinin unutulmaz şarkılarını seslendiren Belkıs Özener aşk oğlunun halkası imkb Cahit A.Ş. Berkay Film Orkestrası konseri oldu.

Share
272 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+6 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2