logo

13 Mayıs 2015

Yardımlaşma Derneği’nden Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban’a Ziyaret!.

Zeytinburnu  Kaymakamı Ali Taşkın Balaban’ı,Zeytinburnu Yardımlaşma, Dayanışma Derneği Başkanlığına seçilen Başkan Nadiye Polat ve yönetim kurulu üyeleri makamında ziyaret etti.

2

Zeytinburnu Yardımlaşma, Dayanışma Derneği Yönetim Kurulu,Başkanı ve Yeşiltepe Mahalle Muhtarı Nadiye Polat,Başkan yardımcılarından Selma Öztürk,Münevver Acar,İsmet Algül,Genel Sekreter Ali Gündüz, (Alo Afiş) ,Muhasip   Aliye Öztürk,Yönetim Kurulu Üyelerinden Berivan Algın,Emine Tokaç,, Cengiz Gök ve Denetim Kurulu Başkanı Hayrullah Dandin’in katıldığı grubun ziyaretinde ,dernek başkanı Nadiye Polat,Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban’a  Yönetimdeki arkadaşlarını tanıttı.

Derneğin kuruluşundan ve yapacaklarıyla ilgili projelerinden bilgi sunan Polat,, Kaymakam Ali Taşkın Balaban’dan da kendilerini desteklemelerini istedi.

Başkan Yardımcısı İsmet Algül,Zeytinburnu’ndaki ihtiyaç sahiplerine (giysi-eşya ve malzeme vb)  her türkü yardımları yapmakta olduklarını,Yönetim Kurulu üyesi Berivan Algın da, ayni  ve maddi yardımların yanı sıra,gençlerimizi kötü alışkanlıklara karşı koruyucu ve eğitici projelerimiz de var dedi.

 

Genel Sekreter Ali Gündüz  de Kaymakam Balaban’a,“ Amacımız insana dokunmaktır “dedi.Gündüz,Yüreğimiz istediği için arkadaşlarımızla bir araya geldik..Kamu ,Özel sektör,STK’lar ve Üniversitelerle de işbirliği yaparak,”Zeytinburnumuz için güzel işler yapacağız dedi.

 

Zeytinburnu Kaymakamı Ali Taşkın Balaban “Ziyaretten çok memnun olduğunu ,derneğin,faal olan kuruluşlarla da işbirliği yapması yararlı olacaktır” dedi

 

 

 

Share
1017 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

2+7 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2