logo

15 Haziran 2015

Yakıtta GO ayrıcalıkları şimdi de Muğla, Ula’da

24Akaryakıt sektörünün fark yaratan markası GO, birbiri ardına açılan yeni nesil yakıt istasyonları ile ayrıcalıklarını Türkiye’nin dört bir yanına taşımaya devam ediyor. GO’nun bilinen yüksek yakıt ve hizmet kalitesini Muğla – Fethiye yoluna taşıyan İrz Petrol, Ula’da açıldı.

Türkiye enerji sektörünün en önemli kuruluşlarından İpragaz’ın akaryakıt sektöründeki genç ve dinamik markası GO, özgün özellikleri, kaliteli ve adil hizmet yaklaşımının yanı sıra üstün nitelikli yakıt çeşitleriyle de fark yaratıyor. Kısa sürede yolların aranan markalarından olan GO, birbiri ardına açtığı yeni nesil yakıt istasyonları ile de bu benzersiz ayrıcalıklarını Türkiye’nin dört bir yanına taşımaya devam ediyor. Akaryakıt sektöründe fark yaratan GO, kalite ve ayrıcalıklarını şimdi de Muğla – Fethiye yoluna taşıdı. GO bayisi İrz Petrol, Ula İlçesi Kızılkaya Mahallesi’nde düzenlenen törenle hizmete açıldı.

GO bayisi İrz Petrol’ün sahibi Uzm. Dr. Osman İrez’in ev sahipliğinde düzenlenen törene, İpragaz CEO’su Selim Şiper ve İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay’ın yanı sıra İpragaz ve GO yöneticileri katıldılar. Açılış törenin ayrıca yerel yetkililer, iş dünyası ve sektör temsilcileri ile vatandaşlar da yoğun ilgi gösterdiler.

GO, yeni bir dönem başlattı

Yenilikçi yapısı ile GO’nun genç bir marka olmasına karşın akaryakıt sektöründe fark yarattığına dikkat çeken İpragaz CEO’su Selim Şiper, “Yarım asrı aşan köklü geçmişi ile İpragaz’ın ‘kalite’ ve ‘güven’ ile özdeşleşen kurum kültürünün temel taşlarını taşıyan GO, kısa sürede fark yarattı. Benzersiz yapısı, ürün kalitesi, hizmet anlayışı ve kampanyaları ile GO, akaryakıt sektöründe yeni bir dönem başlattı” dedi.

Güçlü büyümesine ve hızla yayılmaya devam edecek

Akaryakıt sektöründeki yeni nesil yakıt markası olarak GO’nun özelliklerine dikkat çeken İpragaz Genel Müdür Yardımcısı Eyüp Aratay da “Asfaltın grisi ve trafik ışıklarının yeşili ile renklerini yollardan alan GO, benzersiz ve çağdaş yapısının yanı sıra insana, araca, geleceğe, yasalara saygı misyonu ile sektöründe ayrıcalıklı bir yer edindi. Yüksek ürün kalitesi ve adil hizmet yaklaşımı ile kısa sürede yolların aranan yakıt markası olan GO, güçlü bir şekilde büyümeye ve hızla yayılmaya devam ediyor” açıklamasında bulundu.

GO, bayiler için de fark yaratan bir marka

GO kalite ve ayrıcalıklarını Muğla – Fethiye yoluna taşıyan İrz Petrol’ün sahibi Uzm. Dr. Osman İrez de, “Çok önemli oranda müşteri memnuniyeti yaratan GO, biz bayiler açısından da ayrıcalıklı bir marka konumunda. GO, Türkiye’de hiçbir sektörde eşi olmayan, bayilerine yönetimsel alanda söz hakkı tanıyan ve adil kar paylaşımı sunan BADO felsefesi ile bizler açısından da fark yaratıyor” dedi.

Share
399 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

8+4 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2