logo

reklam

Whatsapp’ta da artık bu özellik olacak

whatsapp

MERCEKHABER GAZETESİ ÖZEL

WhatsApp üzerinden konuşmak bir süredir mümkündü. İnsanların severek kullandıkları WhatsApp’a yeni bir özellik ekleniyor. Yakın gelecekte görüntülü sohbet mümkün olabilecektir.

Apple Facetime ve Skype’ın yıllardır sahip olduğu bu özelliğe WhatsApp nihayet kavuşmaktadır. Apple Facetime, Google ve Skype gibi benzer özellikli iletişim ağlarının yıllardır sahip olduğu bu özelliğe yeni ulaşması geç kalınmış; fakat her şeye rağmen rekabet için mutlaka olması gereken özelliğe kavuşmuş oldu.

Apple –Store Macerkopf’un bildirdiğine göre; 2.16.13 sürümlü Apple App Store versiyonuna halı hazırda uygun güncelleme yerleştirildi. Apple tarafından onaylanması bekleniyor. Onay verilmesinden itibaren İPhone kullanıcıları tarafından bu özellik kullanılmaya başlanabilecektir.

Android-kullanıcıları bir süre daha beklemek zorunda

İPhon kullanıcılarının kullanmaya başladıkları bu özelliği ( görüntülü-chat-sohbet) Android kullanıcılarının ne zaman yararlanabilecekleri hususunda henüz net bir bilgi mevcut değildir. Alınan bilgilere göre çok yakın bir gelecekte Android kullanıcıları da bu özelliğe kavuşacaklar.

 

 

 

Etiketler:
Share
553 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2