logo

02 Mayıs 2015

Vekil Seydi amca Hastahane ziyaretinde; “Destek sizden, hizmet bizden”

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, seçim çalışmaları kapsamında sıkmadık el, ayak basmadık yer bırakmıyor. Seydi amca şimdi de Haliliye ilçesinde bir Özel Hastahaneyi ziyaret ederek, Doktorlar, çalışanlar ve hastalarla bir süre sohbet etti, destek istedi.

1

Sizlere güveniyoruz

12 adayın birlik beraberlik içerisinde çalıştıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Seydi Eyyüpoğlu, “Biz her zaman milletimizin emrindeyiz, hizmetinizdeyiz. Elimizden geldiğince de hizmet ediyoruz ve etmeye devam edeceğiz. Bu seçimde AK Parti olarak 12 Vekil çıkaracağımıza inanıyoruz, çünkü sizlere güveniyoruz. Çünkü Başbakandan Milletvekillerine ve Belediye Başkanlarına kadar herkes milletimizin emrindedir. AK Parti olarak 12 yıldır nasıl hizmet ettiysek, bu yeni dönemde de çok daha fazla hizmet edeceğiz. Çünkü hedefimiz 2023 yılıdır” dedi.

Şanlıurfa Milletvekili Eyyüpoğlu, Doktorlara ve hastahane çalışanlarına çalışmalarında başarılar dilerken, hastalara da acil şifalar dileğinde bulunarak AK Partiye destek olmalarını istedi.

 

Share
296 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

5+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2