logo

01 Mayıs 2015

Vekil Özcan AK SKM’de

AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, AK Parti Şanlıurfa İl Seçim Koordinasyon Merkezini (SKM) ziyaret ederek çalışmalar hakkında bilgi aldı, Başkan Süleyman Elgün ile de fikir alış verişinde bulundu.

1

Çalmadık kapı, sıkmadık el bırakmadıklarını, 4 yıldan beri Şanlıurfa’nın en ücra köşesine bile ulaşarak vatandaşların sorunlarını ve taleplerini dinleyerek çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Doç. Dr. Halil Özcan, “Yeni Türkiye yolunda bizde 2. Dönem Milletvekili adayı olarak yine SKM programları doğrultusunda çalışmalarımızı yürütüyoruz. Artan zamanlarımızda da kendi belirlediğimiz programlarımızı da gerçekleştiriyoruz. Köyleri dolaşıyor, ta’ziye ziyaretlerine, düğünlere gidiyor, oradaki vatandaşlarımızla sohbet ediyor, AK Partimizin 12 yıllık icraatlarını anlatıyoruz. Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakanımız Prof.Dr. Ahmet Davutoğlu’nun Şanlıurfa’mızı ne kadar çok sevdiklerini görüp çalışmalarımızdan daha fazla şevk alıyoruz” dedi.

0

AK SKM birimlerini tek tek dolaşarak görevli arkadaşlara teşekkür eden Şanlıurfa Milletvekili Özcan, SKM çalışanlarına başarılar dileğinde bulundu.

 

Share
512 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

4+5 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2