logo

12 Mayıs 2015

Vekil Kaçar, Sandık Kurulu üyeleriyle

9AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, Sandık Kurulu üyeleriyle istişare toplantısı düzenledi.

Toplantıda konuşan Vekil Kaçar, sandıklara sahip çıkmanın çok önemli olduğunu, seçimi kazanmanın da sandıklara sahip olmaktan geçtiğini söyledi.

 

Milletvekili Kaçar’a istişare toplantısında Eyyubiye İlçe Başkanı İsmail Demirbaş ile Eyyubiye Belediye Meclis üyesi Yusuf Mert te hazır bulundular.

 

Vatandaşların AK Partiye ilgi ve sevgi duyduklarını bildiklerini belirten AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar, “Her seçimde mutlaka Sandık Kurulu üyelerimize çok iş düşüyor. Zira sandıklara sahip çıkmak seçimi kazanmanın yarısıdır. Zaten vatandaşlarımız AK Partiye oyunu veriyorlar. Öyleyse bizlerde partimize verilen oylara sahip çıkmalıyız. Allah’a hamdolsun, 13 yıllık AK Parti iktidarında sağlık başka olmak üzere Şanlıurfa’mıza birçok yatırımlar gerçekleştirildi. Sağlıkta 458 milyon lira olmak üzere toplam 24 milyar liralık yatırım ve destek sağlanmıştır” dedi.

 

Sandık Kurulu üyeleri de, her seçimde olduğu gibi kendilerine verilen görevi hakkıyla yerine getirmeye gayret edeceklerini söylediler.

Share
222 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+8 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2