logo

02 Haziran 2015

VEKİL KAÇAR “ SAĞLIK YATIRIMLARI İLE ŞANLIURFA ÇAĞ ATLADI”

8AK Parti Şanlıurfa Milletvekili Mahmut Kaçar 7 Haziran genel seçimleri öncesinde seçim çalışmalarına esnaf gezileri ile devam etti.
Esnaf ziyareti sırasında vatandaşların taleplerini de dinleyen Kaçar AK Parti Hükümetinin son 13 yılda Şanlıurfa’ya yapmış olduğu ve bundan sonraki süreçte yapacağı projeleri vatandaşlarla paylaştı.
Sağlık alanında hem Şanlıurfa’nın hem de Türkiye’nin çağ atladığını ifade eden Kaçar, Şanlıurfa sağlık alanında birçok projenin hayata geçtiği, birçok sağlık yatırımın yapıldığı bir şehir oldu. Karaköprü Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, Eyyübiye Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi, birçok aile sağlık merkezi, ilçe devlet hastaneleri yakın zamanda halkımızın hizmetine sunuldu. Ayrıca Eyyübiye 800 yataklı Devlet hastanesi kısa sürede hizmete sunulacak. Son olarak Sayın Cumhurbaşkanımızın Şanlıurfa’da ki toplu açılış mitinginde Bakanımız Sayın Faruk Çelik ile birlikte 1700 yataklı şehir hastanemizin de temelini attık. Şehir hastanesi ile Şanlıurfa sağlık alanında bölgeye hitap eden bir şehir olacak.
Vekil Kaçar Haliliye ilçe teşkilatından Hayati Dedeoğlu ve Humeyit Kırboğa ile birlikte Cumhuriyet Caddesi Esnafı ile Alım satımcılar sitesi esnafını ziyaret etti.

Share
313 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+10 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2