logo

04 Ekim 2015

Vekil adayı Yılmaztekin seçim turunda

2Şanlıurfa Milletvekili adayı Kemalettin Yılmaztekin, Harran belediye başkanı Mehmet Özyavuz, Harran Ak Parti ilçe başkanı Mahmut Özyavuz, Encümenler ve Partililer Harran ilçesinde seçim çalışmaları kapsamında Harran merkez esnafı ve köylerde çeşitli ziyaretler gerçekleştirdi.

 

İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve partililerle kırsal mahallelerde vatandaşlarla görüşen Milletvekili adayı Yılmaztekin, ova halkına 1 Kasım’da yapılacak seçimlerin önemini anlattı.

 

Gittiği her bölgede yoğun ilgi ile karşılaşan Milletvekili adayı Yılmaztekin ve partililer huzur için AK Partiye destek istedi.  

 

Ziyaretlerle ilgili açıklama yapan Yılmaztekin, “Elhamdülillah müthiş bir teveccüh var. Halkımız bizi bağrına basıyor. Çoğunlukla da dostlarımız, akrabalarımız, yakınlarımız hakikaten hem partimizi hem de bizi ve bölgeden bir aday çıkması sebebiyle müthiş bir teveccüh. Bu noktada Cenab-ı Hak’a şükrediyoruz. Ufak tefek ihtiyaçlarımız var. Onları gidermeye çalışıyoruz. Halkımızla hasbihal ediyoruz. Seçim çalışmaları kapsamında gezilerimize devam edeceğiz inşallah. Şu aşamada insanların sonsuz derecede teveccühü bizleri ayrıyeten sevindirmekte. Bizlerde her zaman onların hizmetinde olduğumuzu beyan ettik” dedi.

 

Harran Belediyesi Meclis Üyesi İmam Tanrıkulu ise, Milletvekili adayı Yılmaztekin ve AK Partiye bölge halkının verdiği destekten dolayı teşekkür etti.

Share
362 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

10+3 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2