logo

29 Ağustos 2015

VATANDAŞ ÇALIŞMALARIMIZDAN MEMNUN

VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİ BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR

1

 

BEYOĞLU –  Beyoğlu Belediyesi bünyesinde  faaliyet gösteren temizlik işleri müdürlüğü ve fen işleri müdürlüğünü ziyaret eden Başkan Demircan, “vatandaşımız yaptığınız çalışmalardan memnun. Bunu sahada hissediyorum. Aynı hassasiyetle çalışmalarınıza devam etmenizi istiyorum,” dedi.

 

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Misbah Demircan, Fen İşleri ve Temizlik İşleri Müdürlüğünü ziyaret ederek personel ile sohbet etti. Yapmış oldukları çalışmalarla Beyoğlu sokaklarını güzelleştiren fen işleri ve her gün ilçenin bir çok noktasında temizlik ve yıkama yaparak vatandaşın takdirini toplayan Temizlik İşleri ekiplerine teşekkür eden Başkan Demircan, “vatandaşımız yaptığınız çalışmalardan çok memnun. Bunu sahada hissediyorum. Aynı hassasiyetle çalışmalarınıza devam etmenizi istiyorum,” dedi.

 

VATANDAŞIMIZ YOL, KALDIRIM ÇALIŞMALARIMIZDAN MEMNUN

Başkan Demircan, ziyarete Halıcıoğlu’nda bulunan Fen İşleri Müdürlüğü ile başladı. Burada yapılan çalışmalar hakkında bilgi alan Demircan, çalışanları selamlayarak alanı gezdi. Vatandaşın yol, kaldırım, merdiven gibi fen işlerinin hizmetlerinden memnun olduğunu ifade ederek çalışanlara teşekkür etti.

 

TEMİZLİK EN HASSAS OLDUĞUMUZ KONU

Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Veterinerlik Müdürlüğü’nü de ziyaret eden Demircan, birim müdürlerinden bilgi aldı. Özellikle sokaklarda yapılan köpüklü yıkama çalışmalarının çok beğenildiğini anlatan Başkan Demircan, temizlik bizim en hassas olduğumuz konu. Çalışmalarınızı beğeniyorum. Hep birlikte sürekli arazideyiz. Halkımız da yaptığımız çalışmaları takdir ediyor.  Vatandaşlarımızdan bana gelen herhangi bir şikayet de yok. Böyle devam etmelisiniz,” dedi.

 

VATANDAŞLARIMIZIN MEMNUNİYETİ BİZİM MUTLULUĞUMUZDUR

Başkan Demircan, çalışanlarla da  bir süre sohbet ederek, “yaz- kış, yağmur-çamur demeden işinizi en güzel şekilde yapıyorsunuz. Beyoğlu’nun her mahallesinde bunu hissediyorum. Özellikle çöp ve temizlik konusunda vatandaşlarımıza hizmetin en iyisini sunmak için gayret gösteriyorsunuz. Çünkü vatandaşlarımızın memnuniyeti bizim mutluluğumuzdur. Gayretli çalışmalarınızdan dolayı tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum,” diye konuştu.

 

Share
282 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

6+9 = ?

Güvenlik Kodu * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.

UA-36507442-2